Welcome, visitor! [Login

Premium WordPress Themes - AppThemes

 

İngiltere, 180 kişilik

  • Listed: 10 Ekim 2017 10:15

Description

Öğle yemeğinin iki yanında yer alan 76 numaralı bir Wicket standı, değerli direniş imkânı buluyordu; İngiltere, ilk bakışta atış yapmayı seçtikten sonra 47,5’ten fazla fırlamıştı.
Kaptan Andrew Strauss, maçın ilk topunu Jonathan Trott’a, ikinci maçın sonuna da kaybetti. Steyn (51 yaşında beş) ve Morkel’in (39 yaşında üç) penaltıyı serbest bırakmayı reddettiği için, hayır dönüş yolu.
Strauss, Sthem’den uzakta Hashim Amla tarafından kısa sürede şaşılacak derecede yakalanmaya kadar büyük bir yanlış yapmadı.
İki turdan sonra, İngiltere ikiye yediydi – Trott, Morkel’e gitmek için tam uzunlukta bir top oynarken bayağı, sekiz topu atarak sonuçlandı.
Kevin Pietersen, Morkel’i yanlışlıkla yakaladı ve orta halli bir kolaylık yakaladı. Alastair Cook, hakem Tony Hill ve üçüncü resmi Daryl Harper tarafından DRS’nin itirazından sonra lbw’ye verildi. Harper, Morkel’in aşırı gerilime yakın olduğuna dair video kanıtlarına rağmen, teslimatın meşru olduğuna karar verdi.
Ian Bell ve Paul Collingwood ara vermeden önce gemiyi sabitledi ancak öğleden sonra öğleden sonra sadece beş fazlalık sürdü ve Ryan McLaren’in bir bacak ve orta hattından tutunması için ön uca 50’lik kısa bir yolculukla geçmesi sağlandı.
Bell çok geçmeden gitti, Steyn Corlett Drive’dan, sopayla ped arasında sızlanan mükemmel bir örtüyle teslim edildi.
Steyn, üçüncü teleskopunu torbadan geçirdiğinde, Matt Prior, denenmiş kancayı geride bırakırken, sadece 21 atış pahasına üç büyük darbe ele geçirildi. Sadece kuyruk kaldı ama Graeme Swann son üç boks için kullanışlı bir 44 eklemeye yardımcı oldu ve son olarak James Anderson’la birlikte 25 kişi kaldı.
Akşam seansı sırasında yağmur yağdığında Güney Afrika kayıpsız olarak 16’ya yükseldi. Kötü ışık durdurulmadan önce 13 tur daha atmak için geri döndüler.

No Tags

No views yet

  

Listing ID: N/A

Report problem

Processing your request, Please wait....

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.