Welcome, visitor! [Login

Premium WordPress Themes - AppThemes

 

İngilizler Grammy adaylığına el sıkıştı

  • Listed: 11 Ekim 2017 11:35

Description

Eski Destiny’s Child yıldızı, ülkenin şarkıcısı Swift’in sekizi izleyerek 10 başını salladı. Başka yerlerde de Black Eyed Peas ve elektro-pop yıldızı Lady Gaga için iyi bir geceydi.
Ancak Led Zeppelin’in Robert Plant, Coldplay ve Adele’nin hepsi birden çok önemli kazanımlar elde eden bu yılki ödül töreninde egemen olduktan sonra İngiltere müzik dünyasında zayıf bir gece geçirdi.
Canlı bir televizyon olayında ilan edilen başlıca kategorilerin arasında, tecrübeli blues gitaristi Eric Clapton ve şarkıcı-şarkı sözü yazarı Steve Winwood, İngiltere için bayrak uçurmaya bırakıldı. 52. Grammy Ödülleri’nin kazananları 31 Ocak’ta Los Angeles’taki Staples Center’da düzenlenecek bir törenle ilan edilecek.
İkinci yılda ana kategorilerdeki adaylar, Los Angeles’taki ihtişamlı showbiz bash sırasında okundu. Rap yıldızı LL Cool J tarafından barındırılan katılımcılar, Motown büyük Smokey Robinson ve Beatles davulcusu Ringo Starr gibi aday gösterilen ve müzik şölenlerinin çoğunu içeriyordu.
Etkinlikte Maxwell’in Michael Jackson’a verdiği bir haraç vardı. Maxwell, aynı zamanda Pretty Wings adlı geri dönüş filmi için Yılın Şarkısı kategorisinde bir aday olarak ilan edildi. Ancak Beyonce’nin Tek Bayanlar, Lady Gaga’nın Poker Yüzü, Taylor Swift’in Benimle Yanılmak ve Leon’un KULLANICILARININ KULLANILMASI adlı biriyle zorlu bir rekabetle karşı karşıya kaldınız. Biri kategoride başını salladı.
Beyonce, Lady Gaga ve Taylor Swift, ayrıca Kings of Leon ve Black Eyed Peas tarafından tekrar bir araya getirilen Yılın Kaydı kategorisinde buna karşı savaşacaklar.
Daha sonra İngiliz tını The Ting Tings’in En İyi Yeni Sanatçı gong’u yönettiğini duyurdu. İkili, Benim Adım Değil ve Kapa çeneni ve Bırak beni de dahil olmak üzere punk pop marşlarıyla güçlü bir takip inşa etti.
Essex elektro-pop öncülerinden Depeche Mode, En İyi Alternatif Müzik Albümü ve En İyi Video bölümlerinde aday gösterildi. Coldplay’e Technicolor II’de Life’ın videosu için başını sallıyorlardı.
Pet Shop Boys’un Evet’i En İyi Elektronik Dans Albümü için bir yarışmacı olarak ortaya çıktı. Elvis Costello, Best Contemporary Folk Album için koşuyor.

No Tags

No views yet

  

Listing ID: N/A

Report problem

Processing your request, Please wait....

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.