Welcome, visitor! [Login

Premium WordPress Themes - AppThemes

 

İngiliz ikilisi Perth’de Kazakistan’ı yeniyor

  • Listed: 9 Ekim 2017 21:45

Description

Karışık çiftlere giren kravat seviyesi ile Andy Murray ve Laura Robson, sekizinci ulusa karşı final maçını 6-2 5-7 7-6 (12-10) tarihleri ​​arasında tamamlamadan önce maçı üçüncü sette kurtardı. turnuvanın en düşük tohum ekibi.
Turnuva kuralları uyarınca, karma çiftlerde üçüncü set ilk takımın iki sayı avantajıyla 10 puana ulaşmasına karar verildi ve yakından mücadele eden bir finalden sonra Andrey Golubev’in Robson’u uzun süre kullanmasına rağmen İngiltere’yi kazandı.
Robson, Murray’ın Golubev’le oynadığı rutin 6-2 6-2 galibiyetini almadan önce grip karşılaşmalarından biri olan Yaroslava Shvedova’ya 4-6 6-3 6- 0-0 üstünlüğünü kaybetti.
Murray için, bu ayın Avustralya Açık’ı için hazırlıklarına sadece 61 dakika içinde dünyanın 133. sıralamasında oynayan Golubev’in esintisiyle başlamışken, yoluna geri dönmek için bir şans oldu.
Scot, Avustralya’da erken saatlerde sıcak koşullara uyum sağlamak için bu hafta Perth’de oynuyor ve turnuvanın round-robin formatı altında Robson’un yanında üç karma çiftli maçın yanı sıra en az üç maç oynaması güvence altına alınmış durumda.
Dördüncü dünya, sadece 28 dakika süren bir açılış setinde hizmetinde sadece bir puan kaybettiği için yeni yıldaki ilk maçında ter atmak zorunda kalmadı.
Murray, son 3 haftadır Miami’de yoğun bir eğitim rejimi geçirdi ve büyük slam ördeklerini kırmaya çalıştı. Golubev’in kendisine atmayı başardığı şeyleri kovalarken, onun yerine iyi gelecekti.
Bir Golubev atışına varmak için etkileyici bir hız gösterdi ve kalabalığın alkışlarını, beklenmedik bir galibiyetle yükseltti.
Ancak, çoğunlukla Golubev’in maçı çifte hatayla yumuşak bir şekilde teslim ettiği için Murray ile baş etmek için başka bir şey yoktu.

No Tags

No views yet

  

Listing ID: N/A

Report problem

Processing your request, Please wait....

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.