Welcome, visitor! [ Register | LoginRSS Feed

 

 

İnceleme – Maça Kraliçesi ve Ruddigore, Opera Kuzey

  • Listed: 30 Mart 2018 21:53

Escort İlan Açıklaması

Her ikisinde de sanrısal sevgili, lanetli aristokratlar ve ulusal gururun efüzyonu var. Ruh, üslup ve vokal taleplerde, onlar daha farklı olabilirdi, ama her ikisi de, icat edilen Opera Kuzey tarafından barbican’da son derece etkili yapımlarda sunulur.
Spades Kraliçesi, genç bir mühendis olan Herman’ın, Lisa’nın güzelliği, toplumdaki bir hanımefendi ve teyzesinin kumar cesareti, yaşlı Kontes, eski atasözünün altını çizen trajik dürtüsüyle takıntılı olduğu büyük operaların en büyüğüdür. kartlarda şanslı, aşık şanssız ”.
tchaikovsky’nin icadı, zalim mitinglerden balo salonu danslarına, trajik aşk düetlerine kadar bütün ihtişamını gözler önüne serer ve akşam kahramanları, her nüansı skordan ödünç alan richard Farnes’un orkestrasıdır.
Bu teatralliğin efendisi Neil Bartlett, kendi özyinelemesini büyük aplomb ile yönetir, fakat onun iki prensibinin tahtaları tarafından engellenir.

    garip yalpalama bir yana, her ikisi de güzelce şarkı söyler, ama Peter Grimes kadar ona iyi hizmet eden Jeffrey Lloyd- Roberts, Herman ve Orla Boylan’ın Lisa’nın sevgilisine evinin (ve kalbin) anahtarı olarak sevgisini verir uşağı ona uşak veren şarap mahzeni için anahtar.
Dame Josephine’e gidip akşamı çalmak, Kontes gibi kibirli bir kibirin görüntüsünü çalmak.
Ruddigore, Gilbert ve Sullivan’ın operettasının (profesyonel nedimelerin korosunun hızla geçtiği) en güçlüsü değildir ve Sullivan’ın müziği, Tchaikovsky’nin zenginliklerinden sonra, ama “en iyi gayretlerine rağmen, bir suç yaparlarsa, ruddigore’un kötü baronetlerinin öyküsünden sonra, zayıftır” ya da daha fazlası, Bir kez, her gün, sonsuza kadar! ”bir kez daha WS Gilbert’in İngilizce’de en büyük lirikçi, bar yok olduğunu gösteriyor.

    Jo Davies’in üretimi mükemmel bir zevk. Her tonlama ve jest güzel bir şekilde işaretlenmiş ama asla alay konusu değildi ve Haunted Picture Gallery’deki harika set parçası harika bir şekilde yaratıcı.
Müdürlerin her biri zifiri mükemmel ama Steven Page’in, hayalet gibi Sir Roderic, Grant Doyle ve Richard Burkhard’ın iki kötü yeğeni olarak, Heather Shipp’in de hünerli ve fiziksel olarak korkusuz bir Mad Margaret olarak belirtilmesi gerekiyor.
İtirafsız bir zafer!
Clare Colvin öldü

Ad Reference ID: N/A

No Tags

No views yet

  

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.

To inquire about this ad listing, complete the form below to send a message to the ad poster.