Welcome, visitor! [ Register | LoginRSS Feed

 

 

Hükümet göçü kesmek için rehin vermelidir

  • Listed: 30 Mart 2018 21:29

Escort İlan Açıklaması

Birincisi, tek bir parlamento boyunca kamu sektörü açığını ortadan kaldırmak, ikincisi AB’den önemli güçleri geri almak ve üçüncüsü de on binlerce kişiye net göçü kesmek oldu.
Avro Bölgesi’nin büyük çoğunluğu için teşekkürler, ilk vaat şimdi iyi hedef dışıdır. İkinci olarak, Cameron’un Brüksel yanlısı Liberal Demokratlarla yaptığı koalisyon nedeniyle kısmen ölü bir ördek gibi görünüyor.
Bu, Başbakan’ın üçüncü taahhüdünü yerine getirerek yeteneklerini kanıtlamaya ihtiyacı var. Oysa net göç her dört ayda bir milyonun üzerinde bir rekor seviyesine ulaştı, Ulusal İstatistik Ofisi’nden yeni rakamlar ortaya çıkıyor.
Parlamenter dönemde hala nispeten erken ve kamu politikasında büyük değişikliklerin bir petrol tankeri etrafında dönmeye benzediğini, ancak Cameron’un göçmenlik sisteminin her alanında aciliyeti ve aciliyeti dikkate alması gerektiği kabul edilmelidir.

    Seçmenler, ülkenin İşçi Partisi tarafından bir sürü karışıklık içinde kaldığını biliyor. Muhtemelen, büyük üç vaatten birini elde etmekteki başarısızlığı affedecekler ve eğer işler doğru yöne doğru giderse iki cepheye düşen bir rejime tahammül edeceklerdir. Ancak, bir sonraki seçimlerde kampanya yapmak, tüm sayımlarda başarısız olmuştu.

Ad Reference ID: N/A

No Tags

No views yet

  

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.

To inquire about this ad listing, complete the form below to send a message to the ad poster.