Welcome, visitor! [ Register | LoginRSS Feed

 

 

Horne hedef hattı teknolojisine açık

  • Listed: 30 Mart 2018 20:57

Escort İlan Açıklaması

Futbol Birliği genel sekreteri Alex Horne, gol çizgisi teknolojisinin Premier Ligi’nde önümüzdeki sezonun erken saatlerinde kullanılabileceğini söyledi.
Horne, 2012-13 kampanyasının başlangıcında, çeşitli hedef-hat sistemlerinin doğruluğuna dair devam eden testlerin tamamlanabileceğine ve FIFA onayı verildiğine inanıyor.
BBC’ye verdiği demeçte, “Premier Ligi’nde 2012-13 gibi erken bir tarihte görebildiğimiz (gol çizgisi teknolojisi) mümkün” dedi. “Hata yapmak çok kolay ve hepimiz hakem ve yardımcı hakemin bir top çizgiyi geçip geçmediğini göremediği örnekler gördük. Bunları karar vermede desteklememiz gerekiyor.”
Horne’nin iddiaları, geçen ay yaptığı açıklamalarla çelişiyor, ancak testin zamanında tamamlanamayacağını iddia ettiğinde.
Dokuz sistem, Temmuz ayında gelecek sezonun arifesinde, oyunun yasa koyucuları tarafından hangi sistemin kullanılabileceğine dair nihai bir kararla FIFA tarafından çalıştırılan bir otorite tarafından test ediliyor.
Horne, sıkı geri dönüş sürecinin önümüzdeki sezonun tanıtımını yasaklayabileceğini de sözlerine ekledi: “Teknolojinin satın alınması, ödenmesi ve gelecek sezon için herhangi bir lig veya müsabakaya girmesi için yeterli zaman var mı, emin değilim. gerçekten sıkı olmak – ama gelecek sezon için mümkün olabilir. ”
Ancak, 21 yaş altı İngiltere müdürü Stuart Pearce, futbolun gol çizgisi teknolojisine ihtiyaç duymadığı konusunda ısrar etti – onu FA işverenler ile tersine çevirdi.
Pearce, hakemin kararına uymaktan mutluluk duyduğunu söylüyor ve teknolojinin futbolun kendiliğinden bir kısmını ortadan kaldırabileceğini öne sürdü.
Pearce şöyle demişti: “Brian Clough’un etkisi, muhtemelen oyunun kurallarını dikte ettiği oyuna başladım. Oyuna dönüp bir oyundan eve dönüp hakeme izin vermekten oldukça memnunum. oyunu gördüğü gibi oyna.
“Ben şahsen gol çizgisi teknolojisinin lehine değilim. Bazıları kazandın, bazıları kaybedersin. Gelecek hafta bildiğim gibi bir hedefe izin vermediğim gece eve giderken beni çiğnemiyor. Benim lehime gidecek. Onun kendiliğindenliği heyecantır. “

Ad Reference ID: N/A

No Tags

No views yet

  

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.

To inquire about this ad listing, complete the form below to send a message to the ad poster.