Welcome, visitor! [Login

Premium WordPress Themes - AppThemes

 

Hoops, Wilson kredi anlaşmasıyla ilgilendi

  • Listed: 10 Ekim 2017 21:10

Description

Express Sport, Tony Mowbray’ın kampanyanın ikinci yarısında İrlanda’nın eski Cumhuriyetini 21 yaş altı uluslararası ülkeye götürmek için istekli olduğunu ortaya koyuyor.
Hoops da Arsenal defans oyuncusu Philipe Senderos içindeydi ancak şu an ulaşamayacağına inanıyor ve dikkatlerini Pompey’in yükselen yıldızı Wilson’a çevirdi.
Celtic, normal şartlar altında 22 yaşındaki bir insanın iniş şansı bulamayacaktı ancak Portsmouth’un korkunç maddi çıkmazının anlaşmayı zorlayacaklarını umuyorlardı.
Temas zaten yapılmış ve erken göstergeler, Premiership mücadelecilerin 2,5 milyon sterlinli yıldızı ödün vermek yerine satmayı tercih etmeleri.
Express Sport’ın daha önce açıkladığı gibi, Celtic ayrıca Wilson’ın Portsmouth takım arkadaşı John Utaka ile yakın temasta bulunuyor.

    Ancak Norveç’in 21 yaş altı uluslararası Thomas Rogne ve Hollandalı defans oyuncusu Joos Hooiveld’e katılmak için savunma istikrarlı bir arkadaşı Mowbray’in önceliğini koruyor.
Sırtın ya da holding orta saha oyuncusu olarak oynayabilecekleri Wilson, Avrum Grant’ın ekibinde normal ama spor kararnamesi Güney Kıyısı kulübü boyunca devam ederken SPL’ye bir hareket düşünülebilir.
En son devralma, Portsmouth’un ücretlerini zamanında ödememiş olduğunu ve tüm ödenmemiş borçlarının bedelini ödeyene kadar herhangi bir oyuncunun imza atılmasının yasaklandığını gördü.
Bu sezon en fazla 18 takım kuran Wilson, Manchester United’ın gençlik akademisinden ayrıldıktan sonra dört yıl Portsmouth’da kaldı.

    Güney Sahili kulübü ile yaptığı zamanlarda, Yeovil, Bournemouth ve Luton’da ilk takımı olan Pompey’deki yuvasını çakarmadan önce büyüdü.
Kuzey İrlanda doğumlu yıldız, anavatanında sırtını İrlanda Cumhuriyeti için oynamaya karar vermesi üzerine tartışmaya neden oldu.
Fakat şimdi onun lehine çalıştığını ve Giovanni Trappatoni’nin Wilson’a tam bir çağrı yapılması çağrısı yapıldı.

No Tags

No views yet

  

Listing ID: N/A

Report problem

Processing your request, Please wait....

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.