Welcome, visitor! [ Register | LoginRSS Feed

 

 

Hız, savunma için dava açar

  • Listed: 31 Mart 2018 01:56

Escort İlan Açıklaması

Müdür Gary Speed, yandaki performansını hücumda ve saldırıdaki yeteneklerini görse de, savunma direncinin, Liberty Stadyumu’nda 10 kişilik İsviçre’deki 2-0’lık galibiyette kilit faktör olduğunu vurguladı.
Dragons, Aaron Ramsey ve Gareth Bale’nin ilk uluslararası hedefi olan penaltıdan son yenilemeye devam etti. Bir yıl içinde Euro 2012 ehliyetinin G Grubu’nu geride bıraktı ve İsviçre’nin finallere ulaşma umutlarını sona erdirdi.
“İlk yarıda benim için en önemli şey bence hala oyundaydık” dedi
“Çocukların 0-0’da yarı zamanlı olarak aldıklarını söyledim, her zaman kazanma şansın var demektir”
“İlk yarıda bize çok fazla sorun yarattılar ve iyi fırsatlara sahiplerdi ve ben 0-0’ya girmekten çok memnun kaldık, çünkü oyunun ne zaman açılacağını bilerek oyuncuları incitmek zorunda kaldık.
“Savunmamızın direncinden memnunum ve sonra oyunu kazanmaya devam ettik.”
Hız, kırmızı kartın 54. dakikasında bir çiviler-yüksek taarruz için Reto Ziegler’a yol açtığını hissetti, oyun hala golsüzlüktü, sertti, ama şüphesiz Hollandalı hakem Bjorn Kuipers, Ramsey’in cezasını kendi tarafına vermekte haklıydı Bale’deki fauller için önceki iki temyiz başvurusu ve Blake’in geri çevrilmesinden sonra, skoru saatte açtı.
“Bu kesin bir ceza,” dedi Hız.
“Daha önce vermediğimiz oyunlarda beş ya da altı iyi temyiz başvurusunda bulunduk ve bunun tekrar tekrar başlayacağını düşünmüştüm ama bir tane aldık.
“Senden kurtulmanın zor olduğunu düşündüm, bunun bir faul olduğunu düşündüm ama bunun kırmızı olduğunu düşünmedim, bu yüzden şanslı olduğumuzu söyleyebilirsin.”

Ad Reference ID: N/A

No Tags

No views yet

  

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.

To inquire about this ad listing, complete the form below to send a message to the ad poster.