Welcome, visitor! [ Register | LoginRSS Feed

 

 

Hiddink spekülasyonu tarafından unmoved AVB

  • Listed: 30 Mart 2018 18:36

Escort İlan Açıklaması

Chelsea patronu Andre Villas-Boas, Guus Hiddink’in yönetim pazarına geri döndüğünden endişe duymadığı konusunda ısrar etti.
Hiddink, iki gün önce ülkenin Avrupa Şampiyonalarına katılma zorunluluğunu müteakip Türkiye ‘nin baş koçu olarak pozisyonunu karşılıklı rıza ile bıraktı.
Villas-Boas, Hiddink’in şu anki statüsünü serbest bir ajan olarak belirtti: “Onunla bir sorunum yok.”
Hiddink, sadece bir Barclays Premier League oyunu ve tartışmalı bir Şampiyonlar Ligi yarı finali kaybetti.
“Bu kulüp için iyi bir dönemdi,” dedi Villa-Boas. “Bu, bu boyuttaki bir kulüpte her zamanki kadar başarılı olabileceği anlamına gelmez.
“Ama Guus, dünyanın en iyi yöneticilerinden biri. Şu anda, bir boşluk yok. Bir boşluk olduğunda, en iyi adaylardan biri olacağından eminim.”
65 yaşındaki FA Cup’ı 2009’da bekçi Chelsea yöneticisi olarak kazandı ve yaz aylarında yazdığı raporda Roman Abramovich’in görevden alınan Carlo Ancelotti’nin yerine bir numaralı seçeneği olduğu iddia edildi.
İş yerine, Blues’un sürekli olarak ısrar ettiği Villas-Boas’a gitti.
Abramovich’e yakın olan ve geçmişte Ruslara bildirdiği bildirilen Hiddink, bir spor direktörü tipi rolüyle daha çok ilgilenebilir.
Hiddink, Abramoviç’e tavsiyede bulunmaya devam edip etmediğini “düşünemeyen” Villa-Boas, “Kulüp içinde yapısal olarak bile düşünülmemiş” dedi.

Ad Reference ID: N/A

No Tags

No views yet

  

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.

To inquire about this ad listing, complete the form below to send a message to the ad poster.