Welcome, visitor! [ Register | LoginRSS Feed

 

 

Hiddink, Chelsea mücadelesiyle uğraşıyor

  • Listed: 30 Mart 2018 19:43

Escort İlan Açıklaması

Andre Villas-Boas, Chelsea’nin en kötü başlangıcını, en azından bir sonraki sene kadar Guus Hiddink’in gölgesinde kalmaya devam etmesiyle birlikte, Roman Abramovich döneminde bir sezonun en kötü başlangıcını almaya çalışıyor.
Villalar-Boas, taraftarı Liverpool’un 2-1 mağlubiyetinin ardından, Premier Ligi liderleri Manchester City’de 12 puanlık büyük bir kitle bırakan Blues sahibi Abramoviç’in tam desteğini elinde tuttuğundan emin. Şampiyonlar Ligi yeterliliğine ilişkin endişeler, Hiddink’in neredeyse üç yıl önce Luiz Felipe Scolari görevden alındığı zaman Blues’un sezonunu kurtarmaya geldiğini gördü.
Hiddink, Türkiye patronu olarak görevini kaybettiği günden bu yana dünyanın dört bir yanındaki kulüp ve ülkelerden beş teklif aldığını açıklarken, basın kuruluşu Cees van Nieuwenhuizen Press Association Sport’a şunları söyledi: “Hepimize bir mola vereceğini söyledik. ve geleceği üzerinde düşünün ve sonra belki Ocak ayında bir yere geri dönecek. ”
Dört lig maçında üç mağlubiyet, Stamford Bridge’de ikinci bir ardı ardına gelen kışkırtıcı bir hayaletin hayaletini ortaya çıkardı. Bu, Villas-Boas’ın öncülü Carlo Ancelotti’nin “kötü anı” olarak adlandırılan bir şeydi ve İtalyanların yaz boyunca işini kaybetmesinin arkasındaki en büyük etken .
Aynı kader, ardı ardına ertelenecek olursa, ardı ardına ertelenecek bir slaydı tutuklamayacak olursa Chelsea’nin en dördüncüsünü Pazartesi gecesi bırakarak Tottenham’ın Aston Villa’ya kaybetmemesini sağladı.
Sunulan işleri onaylamak koçluk ve yönetmenliklerin bir karışımıydı, Van Nieuwenhuizen, Chelsea’nin 65 yaşındakilere yaklaşan kulüplerden biri olup olmadıklarını anlamasa da onaylamadığını ya da reddettiğini reddetti.
Cuma günü, Villas-Boas, Blues’un mevcut yönetim yapısında Hiddink’e yer olmayacağını ancak Hollandalı’nın 24 saat sonra Abramoviç ile yakın ilişkilerini konuşmasını engellemediğini öne sürdü.
RT’ye şunları söyledi: “İlişkiler çok güzeldi ve iyi olacak. Londra’ya gittiğimde her zaman Cobham’a (Chelsea’nin eğitim alanı) ve stadyuma hoşgeldiniz. temas var ve her zaman çok hoş hissediyorum.
“Bir önceki işi durdurma kararımı verdim ve sonra sadece futbolun değil, aynı zamanda bir yere yardım edebileceğim başka şeylerin de olduğu prestijli bir projenin nerede olduğunu görmek ve yansıtmak için biraz zaman ayırmak gerekiyor.
“Devam etmek için yeterli enerjim var ve geleceği ne getiriyor, göreceğiz.”

Ad Reference ID: N/A

No Tags

No views yet

  

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.

To inquire about this ad listing, complete the form below to send a message to the ad poster.