Welcome, visitor! [ Register | LoginRSS Feed

 

 

Hiçbir Ranger kayıtsızlık Gregg Wylde diyor

  • Listed: 31 Mart 2018 00:23

Escort İlan Açıklaması

Ve 20 yaşındaki isyancıların yöneticisi Ally McCoist, takımının çıkmasına ve favoriler tarafından favorilerin dörtte biri haline getirilmesine rağmen Başlık yarışının çeyreklik safhasında herhangi bir kayıtsızlığa izin vermeyecek.
Wylde infact, nokta boşluğu hoş karşılanırken, kulüpte hiç kimsenin sezon başında çok erken bir şeyin kazanıldığına inandığını vurgulamak üzeredir.
“Şimdiye kadar işimize doğru gittiğimizi göstermeye devam ediyor, ama yine de gerçekten ilk günler ve verilen her şeyi alamıyor.
“Elbette bu pozisyonda peşinde koşmak yerine, bir kurşunun ne kadar hızlı bir şekilde yok olabileceğinin şaşırtıcı olduğunu ve geçen sezonlarda hepimizin gördüğünü gördük.
“Şu anda sadece kendimiz için endişeleniyoruz çünkü her ne zaman yaptığımıza göre üç puan alıyoruz ve her seferinde parka gittiğimizde mutlu olacağız.”

    Perşembe günü Lüksemburg’la olan çatışmasına hazırlanmak üzere 21 kadrodan oluşan İskoçya ile şu anda dört Korucu oyuncusundan biri olan Wylde şunları ekledi: “Geçen haftasonu Hibs’i kazanmak için çok çalışmamız gerekiyordu, ancak ihtiyaç duyduğunuz ruhu ve kararlılığı gösterdik. Eğer bir başlığı savunmak istiyorsanız.
“İyi bir ipucumuz olsa bile aynı iş oranını göstermeye devam etmeliyiz. Bu aşamada bize veren her şey bir yastık ve çiş değil, nefes alan bir alan ama yine de çalınacak çok fazla futbol var.
“Kimse bize bunu anlatmaya gerek yok.”
Wylde aynı zamanda Hibs’e karşı kazanan golü kazanan ve Kuzey İrlanda yıldızının hak ettiği övgüyü almadığını düşünen diğer saldırgan Kyle Lafferty’yi övmek için zaman ayırdı.

    “O biraz sopa için geldi ama bize yardımcı olabilir o biraz kalite var gerçekten önemli olduğunda oyunların birçok gösterdi.
“Ama bütün takımın işini bitirmek ve onların rolünü oynamak ve Cumartesi günü birkaç şansı kaçırdıktan sonra, kendimi geliştirmek istediğim bir şey.”

Ad Reference ID: N/A

No Tags

No views yet

  

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.

To inquire about this ad listing, complete the form below to send a message to the ad poster.