Welcome, visitor! [ Register | LoginRSS Feed

 

 

Hemşire 56.000 kayıp işten uyardı

  • Listed: 30 Mart 2018 19:15

Escort İlan Açıklaması

Kraliyet Hemşirelik Yüksekokulu’ndan yapılan araştırmada 56.058 işin daha önceden baltalanmış veya kesilmiş yüzler bulundu.
RCN CEO’su Dr. Peter Carter uyardı: “Bu rakamlar NHS sonrası kayıplarındaki derin endişe verici ivmeyi ortaya koyuyor. Personel sayılarını dörtte bire kadar kesmek ve hemşirelik görevlerinin üçte birini aksatmak şüphesiz ki hasta bakımı üzerinde potansiyel olarak tehlikeli bir etkiye sahip olacaktır. ”
Labour’un Gölge Sağlık Sekreteri Andy Burnham, şunları söyledi: “David Cameron, NHS cephesini koruyacağına söz verdi, ancak saatinde, hemşireleri binlerce kişide gereksiz hale getirildi.”

    Çalışma, İngiltere’de sadece 48.029 NHS mesajının, 30.873 yedi ay öncesine kadar kesilmeye ya da kaybolduğuna karar verdi. Rakamlara göre, ortalama olarak 41 NHS güveninin genelinde, nitelikli hemşirelik işlerinin yüzde 8,3’ü kaybedilecek.
Sağlık Bakanı Simon Burns şunları söyledi: “Bu rakamları tanımıyoruz. Resmi istatistikler, Mayıs 2010’dan bu yana hemşirelerde sadece yüzde 1’lik bir düşüş olduğunu gösteriyor. ”

Ad Reference ID: N/A

No Tags

No views yet

  

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.

To inquire about this ad listing, complete the form below to send a message to the ad poster.