Welcome, visitor! [ Register | LoginRSS Feed

 

 

Haye dövüşü konulu konuşmacı

  • Listed: 31 Mart 2018 02:48

Escort İlan Açıklaması

Klitschko kardeşlerin destekçisi Bernd Boente’ye göre, David Haye’nin yönetimi, önümüzdeki yıl Vitali Klitschko ile yapılacak bir mücadele hakkında tartışıyor.
Boente, Haye’s eğitmeni ve yöneticisi Adam Booth ile Salı günü konuştuğunu açıkladı ve Briton’un 31. doğumgünü Perşembe günü emekliliğini açıklamayı planladığını söylerken, Vitali’yle bir kavgaya karar vermesi durumunda halka geri döneceğini söyledi.
İngiliz Boks Denetleme Kurulu, Booth’un onlara, Temmuz ayında Hamburg’da Wladimir’e birleşme hakkı kaybeden eski WBA ağır siklet şampiyonuna verdiği demeçte Press Association Sport’a onay verdiğini, savaşma ruhsatını yenilemeyi istemediğini doğruladı.
“David’in Haye’nin menajeri Adam Booth, Perşembe günü resmen emekliye ayrılacağını söyledi, bence 31’inci yaş gününü kutladı, ama Vitali’ye karşı bir mücadele veya Wladimir’e karşı bir rövanş varsa kesinlikle geri döneceğini söyledi. Bu seçenek hala orada, “Boente Sky Spor Haberleri’ne söyledi.
“Adam ve ben aslında sadece birbirimizle konuştuk ve sürekli temas halindeyiz. Hala İngiliz televizyonundan bazı rakamlar bekliyoruz ve iş durumunun gerçekçi olup olmadığını göreceğiz ve sonra savaşı yapacağız ya da Vitali savaşacak Gelecek yıl Şubat veya Mart ayında başka bir rakip.
“Wladimir’le yeniden eşleşmek bir anlam ifade etmiyor çünkü ilk kavgadan sonra soru sorulmuyor ve sadece belirli bir heyecan varsa savaşı destekleyebilirsin. Fakat Vitali’ye karşı farklı bir şey var: Vitali’nin tamamen farklı bir tarzı var.
“Vitali savaştan sonra (Temmuz ayında) erkek kardeşinin yapmadığı şeyi bitirmek istediğini, yani David Haye’yi öldürmek istediğini ve David’in Vitali’nin tarzını sevdiğini söyledi.
Haye, 31. doğumgününde eldivenlerini takma niyetini uzun zamandır dile getirdi.
Ancak Boente, Sky Sports News üzerine şunları ekledi: “Her iki savaşçı da savaşı yapmaya istekli, ancak sadece iş durumuna bağlı.”
Maçın ne kadar büyük olasılıkla olacağı sorulduğunda, Boente “İş durumu gerçekçi ise% 100” diye yanıtladı.

Ad Reference ID: N/A

No Tags

No views yet

  

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.

To inquire about this ad listing, complete the form below to send a message to the ad poster.