Welcome, visitor! [Login

Premium WordPress Themes - AppThemes

 

Havayoluna göre bırak

  • Listed: 10 Ekim 2017 01:00

Description

A Posta Servisi, Direkt Hat, STA Seyahat, Karma Sigortası, Columbus Direct, AA ve Saga dahil olmak üzere sadece birkaç sigorta şirketi standart kapağında havayolu arızalarını içerir.
Bir paket tatilinin bir parçası olarak ya da bir seyahat acentesi aracılığıyla rezervasyon yaptıysanız, Sivil Havacılık Otoritesi’nin ATOL şemasına göre bir talep edebilirsiniz. Tavsiyeler için onları 0870 5900 92 numaralı telefondan arayın.
Düzenli bir tatil kapsamında değil, yalnızca uçuş rezervasyonu yaptırdıysanız ve bir kredi kartı ile ödeme yaparsanız, kredi kartı şirketinizden bir geri ödeme talep etmelisiniz.
Visa bankamat kartıyla ödeme yaptıysanız, “ters ibraz” işlemini bankanızla başlatabilirsiniz. Varsayılan işlemden sonraki 30 gün içinde bunu yapmak zorundasınız.
Karşılaştığınız şirketin ana karargahı İngiltere dışında değilse, bir Maestro kartı ile ters ibraz yapamazsınız. Ne yazık ki, FlyGlobespan’ın Genel Merkezi İskoçya’da.

    Düşük maliyetli havayollarının kredi kartı rezervasyonu için ekstra ücrete tabi olması, şaşırtıcı derecede yüksek ücret karşılığında birçok insanın uçuş ücretini ödemek için kartlarını kullanmasına neden olmaktadır ancak son zamanlarda havayolu şirketinin havaya uçurması bu ekstra ücretleri ödemenin değerinde olabileceğini düşündürmektedir.
Alternatif olarak, ileride Planlanmış Havayolu Arıza Sigortası (SAFI) içeren bir seyahat politikası seçtiğinizden veya protectmyholiday.com veya jetsafe.co.uk gibi firmalardan ayrı olarak kapak satın aldığınızdan emin olun.
Flyglobespan uçuşlarınız için size bir geri ödeme vereceğiniz bir kartla ödeme yapmadıysanız ve sigorta kapsamı dışındaysanız, şu anda şirketin teminatsız bir alacaklısınız demektir. Şirketin tasfiye edilmesinden sonra dağıtılacak herhangi bir para olup olmadığını görmek için beklemek ve görmek zorundasınız, ancak bu pek mümkün görünmüyor.

No Tags

No views yet

  

Listing ID: N/A

Report problem

Processing your request, Please wait....

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.