Welcome, visitor! [ Register | LoginRSS Feed

 

 

Hasta Gibb komplo müzik dönüşü

  • Listed: 30 Mart 2018 22:10

Escort İlan Açıklaması

Kıdemli müzisyen, bu ayın başlarında (Nov11), karın ağrılarından ve kolonun iltihaplanması nedeniyle tedavi edilmesinden sadece birkaç hafta sonra hastaneye kaldırıldı. Asılsız raporların bir çılgınlığı daha sonra yıldızın karaciğer kanseriyle mücadele ettiğini ileri sürdü.
Gibb kısa süre önce hayranlarına desteklerinden dolayı teşekkür etmek için bloğuna gitti ve eski etiket şefi David English şimdi şarkıcının gelecekteki müzik planlarını tartıştığını ortaya çıkardı.
Daily Mail’e şöyle diyor: “Çok iyi değil, açıkçası. Bu hafta onu gördüğümde bütün aile oradaydı. Yaptığım ilk şey onu çok sarsmaktı. çok, çok zayıf, aklı her zamanki kadar keskin, harika espri anlayışı gibi … Barry ve ben her zaman Rob’le yaptığımız gibi ortaya çıkan şeylerde kahkaha ile ağlıyorduk.
“Barry onunla çıktı ve şöyle dedi: ‘Bak, neden tekrar yola çıkmıyoruz?’ Ve Rob sadece sırıttı ve şöyle dedi: ‘Harika, ne zaman gidebiliriz?’
“Dedik ki, ” Size daha önce biraz daha güçlü ve daha iyi gelmeliyiz, sizi beslememiz gerekecek, bu vegan çaydan hiçbiri bitkisel çaydan artamaz. ‘ Ona verebileceğimiz en iyi ilaç olduğunu düşünüyorum. “

Ad Reference ID: N/A

No Tags

No views yet

  

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.

To inquire about this ad listing, complete the form below to send a message to the ad poster.