Welcome, visitor! [ Register | LoginRSS Feed

 

 

Harry Potter’a çok yaşlı

  • Listed: 30 Mart 2018 19:17

Escort İlan Açıklaması

86 yaşındaki oyuncu için yaşından dolayı devasa sigorta ücretleri ortaya çıkmıştı çünkü Warner Bros’un yasa tasarısını yapmaya istekli olmadığı için kitaplardan daha önceki filmlerden yazıldığı anlaşılıyordu.
“Benim gibi eski oyuncuları oyun dışı bırakan bir sigorta” dedi.
“1 milyon sterlinin üzerinde sigortalıydım ve sigortacılar bunu yapmak istiyordu.
“Üç üreticinin telefona girdiği ve“ Bunu nasıl söyleyeceğimizi bilmiyoruz ”dediği bir gün vardı, ama daha önce de bunu denedim.”
Filmlerin dördünde yer alan Hardy, sevgiyle sette zamanını hatırlatarak, onun co-star’larının birçoğunun eski dostları olduğu için bu durumun kusurlu olabileceğini ortaya çıkardı.

    BBC Radio 4’ün Desert Island Discs’a “Kıkırdıyorduk ve yönetmenler birbiri ardına bizi rahatsız ediyordu” diyor.
Winston Churchill’teki Sir Winston Churchill rolü: Wilderness Years neredeyse kalem kullanmıyordu. Bafta’nın kazandığı rolüyle ilgili olarak “Savaşmak için savaştım ve savaştım ve diğer insanların kitlelerini önerdim” dedi. “Yakınlarda olduğumu düşünmedim.”
Büyücü Bakanı’nın büyüdüğünden ve özellikle de bir diş hekiminin yardımıyla yaptığı Churchill’in sesini taklit etmesinden ötürü Hardy’nin büyüsü için övgüler aldı.
“Dişçim, Churchill ile ilgilenen dişçiyi biliyordu ve bana bir tabak hazırladı” dedi.

    Diğer bir üst düzey rol, Siegfried Farnon ile birlikte tüm yaratıklar büyük ve küçük kardeş vokal Christopher Timothy ve Peter Davidson ile oldu. Aynı zamanda Oxford’da okuduğu Richard Burton’un harika bir arkadaşıydı.
Hardy, Burton’un Elizabeth Taylor ile olan ilişkisini, Burton’un ilk karısı Sybil’le o kadar arkadaş canlısı olmuştu.
“Onun için korktum” dedi. “Daha ne kadar devam ettiyse, daha çok onun geri çekilmesinin olacağını anladım ve sonunda öyle oldu.”
Evli iki kişi, Hardy’nin üç çocuğu ve dört büyük çocuğu var.

    Klasik müziği, uzun yayında yazdığı bir kitabı, yaşam boyu süren tutkusunu ve Leonardo da Vinci’nin bir havarisinin çöl adasındaki lüksü olarak bir kadın kafasının resmini seçti. l Röportaj bugün Radyo 11’de saat 11.15’te.

Ad Reference ID: N/A

No Tags

No views yet

  

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.

To inquire about this ad listing, complete the form below to send a message to the ad poster.