Welcome, visitor! [Login

Premium WordPress Themes - AppThemes

 

‘Harry Potter’ kasabasının üzücü gerilemesi, bir zamanlar İngiltere’nin en iyi oyuncusu seçildi

  • Listed: 9 Ekim 2017 21:10

Description

Alnwick’teki Northumbrian topluluğunun, yatırım eksikliği ve yardım etmesi gereken fikirlerden yoksun bir devlet olması nedeniyle “harap ve can çekişen” olduğu söyleniyor.
2002’de Cornwall’da Midhurst, Batı Sussex ve Fowey gibi pitoresk yerlerin zorluklarını alt ederek, Country Life dergisi tarafından İngiltere’de yaşamak için en iyi yer seçildi.
Kasaba, konut fiyatları, suç oranı ve yerel olanaklar için en çok aranan yargılandı. Bugün bu azalma, Hükümet ve 18 ay kadar önce İşgücü kontrolündeki bir meclisten sorumlu tutuldu. Harry Potter’ın büyüsü bile – Alnwick Kalesi Hogwart’ın filmdeki okuluydu – yardımcı olabilir.
Northumberland Eyalet Konseyi’ndeki en büyük tek parti olan Liberal Demokratlar, yıllarca işten gelen atıklar nedeniyle 2010’da önemli hizmetleri çalıştırmak için 30 milyon Pound’luk bir açığı kaldıklarını iddia ediyorlar. İşadamları ve kadınlar, Alnwick’in gelecekteki Gordon talep eylemi için savaşmak üzere birleştiler. Brown ve büyük bir nakit enjeksiyonu.

    Balık yem satış mağazası işleten Carlo Biagioni, bir ticaret odası kurmaya çalışıyor.
“Çoğumuz, Alnwick’in yorgunluğunun ve yatırım eksikliğinden çok endişe duyuyoruz” dedi. “Ancak siyasetçilerin dinlemeleri lazım.
“Bu, değişim ve yatırım için bir şans.”
Bağımsız Tory meclisi üyesi Gordon Castle, kentin birçok sorununu Gordon Brown’tan sorumlu tutuyor ve yaşamak için en tercih edilen yer olarak adlandırılıyor. “Ev fiyatları, ulusal ortalamanın çok altına indi” dedi. “Yerel halkın ev alması neredeyse imkânsız.
“Ülkenin geri kalanında olduğu gibi, durgunluğun etkilerini de hissediyoruz. Hükümet kentsel alanlara büyük miktarda para döküyor, kırsal alanlar ise kaçıyor. Burada birkaç yardım işareti görüyorum.

    “İnsanlar ‘Eğer böyle güzel bir bölgede yaşıyorsanız, neden yardıma ihtiyacınız var?’ Diyor. Fakat kasabalarda ve şehirlerde görülen yoksunluğun başka biçimleri de var.
“İtibara karşı bize karşı bir çalışık yaptık, ancak işleri iyileştirmek için ellerinden geleni yapmaya hazır insanlar var. Hükümetten biraz daha fazla yardım hak ediyorlar. “

No Tags

No views yet

  

Listing ID: N/A

Report problem

Processing your request, Please wait....

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.