Welcome, visitor! [ Register | LoginRSS Feed

 

 

Harlequins mükemmel düzine yapar

  • Listed: 30 Mart 2018 19:37

Escort İlan Açıklaması

Quins Gloucester’ın üçüncüsü, altı sezon boyunca 28-9 mağlubiyetin ardından 12 maçta yenilmeyecek ve sezonun ilk maçlarına gerileyecek.
Mike Brown ve Matt Hopper’ın ilk yarısı, Quins’i görevlendirdi ve yukarıda 8 No’lu Nick Paskalya, kazanmayı geç teslim etti.
“Gloucester gelmek ve sonuç almak için en zor yerlerden biri, bu yüzden çok memnunum,” dedi Quins rugby oyuncusu Conor O’Shea. “Oyuncular arasında bir enerji var ve çok fazla kalp var. Herkes orada her şeyi verdi. ”
Northampton’un Pool One’daki sorunları Ronan O’Gara’nın eylem tekrarı Munster’a Castres’te nefes kesici bir zafer kazandı.
Bir önceki hafta sonu yenmek için Azizleri göndermek için bir yaralanma zamanı hedefi düşürmüş olan O’Gara, Munster’a 27-24’lük bir galibiyet vermek için Fransa’daki oyunu tekrarladı.

    Munster ve Cuma günkü Franklin’s Gardens’ta 28-23 Northampton’yu, geçen yılki finalistlerin arasına gün ışığı koymak için şok eden Scarlets’e izin verdi.
Leicester komutanı Julian Salvi, Tigers’ın Ulster’in 20-9’luk zaferinde bir damga için olası bir iddiayla karşı karşıya. Fransız aksepto komiseri, oyun sırasında bir olayın video kanıtlarını gözden geçirmeyi istedi ve bu da Matt Smith’in 15 puan atarak Toby Flood’un yarattığı zamanın 12 dakikasını deneyerek kararlaştırdı.
Kaplanlar Havuz Dörtlüsünde yenilmezler ancak orta sahadaki yaralanmaları Andy Forsyth için şüpheli kırık ayak bileği ile daha da kötüleşti.
Saracens, Biarritz’de Pool Five’da 15-10 mağlup oldu ve Matthew Morgan’dan Treviso’daki Ospreys için 26-26 beraberlikle kurtulmak için son bir penaltı aldı.

    Galler’in en ünlü oyuncusu Stephen Jones, 3 Aralık’ta Avustralya’ya Test için Warren Gatland’ın ekibinden çıkarıldı.
Bu hareket, Scarlet’in 33’üncü sineklikteki Jones’un Galler için oynadığı son oyunu oynayabileceği anlamına geliyor. Gatland, 2015 Dünya Kupası’na hazırlık olarak gençlere vurgu yapıyor.
Rhys Priestland ve Dan Biggar, Gatland’ın 28 kişilik mankenindeki iki sinek-yarısıdır ve Sam Warburton kaptan olarak kalmıştır. Ancak, Galler’in James Hook ve Mike Phillips dahil denizaşırı oyuncuların hiçbiri serbest bırakılmadı.

Ad Reference ID: N/A

No Tags

No views yet

  

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.

To inquire about this ad listing, complete the form below to send a message to the ad poster.