Welcome, visitor! [Login

Premium WordPress Themes - AppThemes

 

HARİCİ: Pedro Mendes, sportif hareket planlıyor

  • Listed: 10 Ekim 2017 16:45

Description

Portekizli üst düzey temsilci Jorge Mendes, orta saha çalışanı Pedro Mendes’in vatanına dönmek için ücret indirimini kabul ettikten sonra transferini patlatmak için Lizbon kulübü tarafından kiralandı.
Ancak SPL Ligi liderleri gelirden ve önümüzdeki 18 ay boyunca haftalık 20.000 £ maaş tasarruf ederken, paranın hiçbiri müdür Walter Smith’e bir yedek kaynağı koymak ya da genel ekibini güçlendirmek için gidecek.
Bunun yerine, Ibrox’un patronundan Steven Davis, Kevin Thomson, Lee McCulloch, Maurice Edu, Da Marcus Beasley ve Steven Naismith ile yapmaları söylenecek.
Dün akşam Christiano Ronaldo ve Jose Morinho’yu temsil eden Mendes’in menajeri Mendes, adayının katılacağı görüşmelerin “çok gelişmiş” olduğunu ve Sporting’e katılabileceğini doğruladı: “Önümüzdeki birkaç yıl içinde hem kulüp hem de oyuncuyla anlaşmayı bitirmek için Glasgow’a gidiyoruz. günler”

    “Pedro, ücretlerinde bir düşüş yapmak zorunda kalacağı gerçeğini kabul etti, ancak bir hamlemin Portekiz’in Güney Afrika için Dünya Kupası ekibinde yer almasını talep etme ihtimalini artıracağını da kabul ediyor.”
“Aktarmayla ilgili tek engel, Rangers’ın ön ödemeyi tam olarak talep etmesi ve Sporting’in şu anda yüzde yirmi cent ve geri kalanın yaz aylarında ödeme yapma yöntemi olduğu görülüyor. Fakat tüm problemlerin müzakere yoluyla aşılmasını bekliyoruz” dedi.
Üç aylığına medial ligament yaralanması ile oyalanarak Dunfermline’a karşı oynadığı bir maçta oynaması beklenen Rangers yıldızı transferine açık olduğunu itiraf ediyor.

    Eski Spurs ve Portsmouth oyuncusu, “Rangers’ta mutlu olmasına rağmen Sporting Lizbon gibi bir kulüpten gelen iyi bir teklifi reddetmek zor olsa da, ben Portekiz’üm ve bu hem beni hem de benim Birçok nedenden dolayı aile. ”
Smith, Hearts ile SPL oyununun başında Mendes’i cumartesi günü elinde tutmayı umuyordu, ancak şimdi giderek daha az olası.

No Tags

No views yet

  

Listing ID: N/A

Report problem

Processing your request, Please wait....

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.