Welcome, visitor! [ Register | LoginRSS Feed

 

 

Hamilton McLaren’de mutlu

  • Listed: 30 Mart 2018 22:22

Escort İlan Açıklaması

Lewis Hamilton, Martin Whitmarsh’ın takımla “aşk ilişkisi” olarak nitelendirdiği şeyi devam ettirmek için önümüzdeki yıl McLaren ile yeni bir anlaşma imzalayacağını belirtti.
Sorunlu bir 2011 nihayet Pazar günü Hamilton için Brezilya Grand Prix’inde sezonun ilk mekanik emekli olmasından dolayı beklenebilecek şartlarda sona erdi.
2012 yılı sonunda sona ermesi beklenen Hamilton, “Gelecek yıl benim için en önemli olan şey, iyi performanslara, kazanmaya, hayattan zevk almaya, yılın keyfini çıkarmaya döneceğim.” Kendim içinde olumlu bir yerdeyim, işler iyiye gidiyor ve ben bu yolda devam etmek istiyorum çünkü bu iyi olurdu. ”
Şöyle ekledi: “Ekibime olan bağlılığımın bir sorusu olduğunu sanmıyorum, bu yüzden hiçbir şey yapmak zorunda olmak için gerçek bir acele yok. Sadece sene odaklanacağım.”
Hamilton’ın kalması ihtimalinden daha fazlası olduğunu düşünürse Hamilton şöyle dedi: “Evet, biliyorum. Bundan eminim.
“Martin zaten benimle yeniden imzalama hakkında konuştu, bu yüzden bir noktada olduğunu biliyorum, ve bir noktada, zamanımızın olduğu bir yerde (daha fazla tartışmak için) oturacağımızı tahmin ediyorum.
“Ama en önemli şey, önümüzdeki sezona odaklanmak.”
Hamilton ekibi 13 yaşından beri olduğu için, takımın yöneticisi Whitmarsh, başka bir yere gitmesini görmenin zor olduğunu düşünüyor.
Whitmarsh, “Olağanüstü yüksek standartlarıyla zor bir yıl geçirdi, ancak şu anda olumlu bir yerde bulunuyor” dedi.
“Onunla takım arasında derin bir sevgi var ve eminim ki aşk meselesi uzun yıllar devam edecek.”

Ad Reference ID: N/A

No Tags

No views yet

  

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.

To inquire about this ad listing, complete the form below to send a message to the ad poster.