Welcome, visitor! [Login

Premium WordPress Themes - AppThemes

 

Halifax rakamları, artan ev inşaatçılarında hisse gönderiyor

  • Listed: 10 Ekim 2017 02:05

Description

Charles Church sahibi Persimmon, Aralık ayında konut fiyatlarındaki% 1’lik artışın bir diğer haberi olan FTSE 250 firması Taylor Wimpey ve Barratt Developments için benzer şekilde% 7 artış yaptı.
Süpermarket Sainsbury’s, iyi kabul edilen bir Noel ticareti güncellenmesinden sonra da kazanç kazanıyordu ancak FTSE 100 Endeksi, 3.3 puan azalarak 5526.7 seviyesine geriledi.
Atlantik’in her iki yakasındaki yatırımcılar, işsizlik oranlarının hafifletildiğine ve ABD ekonomisinin işlerde ilk aylık kazancı iki yıl içinde bulma eşiğinde olabileceğine işaret eden ABD’de işsiz rakamları tarafından etkilenmemiş göründü.
İşsizlik ödeneği talep eden Amerikalıların sayısı ancak geçen hafta yükseldi ancak Dow Jones Endüstri Ortalaması, erken ticarette yaklaşık altı puan geriledi.

    İngiltere Merkez Bankası’nın faiz oranlarını yüzde 0,5 oranında tutma ve 200 milyar sterlinlik Nicel Easing programını değiştirmeme kararına karşı İngiltere’de çok az tepki vardı.
Ancak, sterlin, yüzde 0,6 ile 1,59 dolara gerilerken, hükümetin balon açma ve genel seçimlerin başlamasıyla ilgili endişeler nedeniyle pound ABD doları karşısında değer kaybetti.
Marks

No Tags

No views yet

  

Listing ID: N/A

Report problem

Processing your request, Please wait....

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.