Welcome, visitor! [Login

Premium WordPress Themes - AppThemes

 

Güneş yanığı Murray’in en büyük endişesi

  • Listed: 10 Ekim 2017 01:35

Description

Dört numaralı dünya, Perth’teki Hopman Kupası’ndaki açılışında rahatsızlık belirtileri gösterdi ve Büyük Britanya’nın Kazakistan’ı açması sonrasında yaptığı basın toplantısına, kalçasında büyük bir buz paketi ile Pazartesi günü katıldı.
Ancak Scot, sadece bunun bir önlem olduğunu ve “Sırtım yanmaya başladı” dedi. Salı günü gömleğimi giydim ve çok yanmış durumdayım Miami’de (nerede geçirdiği yerde) gerçekleşmedi. son üç haftalık antrenman) – güneş burada biraz daha güçlü. ”
Murray, Kazakistan’a açılış kravatından sonra hafifçe ağrıttığını itiraf etti, ancak Avustralya’daki zor koşullara alışmanın sadece bir yan etkisi olduğunu söyledi.
Murray, kendisinden ve ortağımız Laura Robson’dan Çarşamba günü Almanya’yı 2-1 yenerek “B Grubu’ndaki tek yenilmemiş takımı olarak Cumartesi gününün finaline ulaşmak için kutuya yerleşmek için dövüştükten sonra kendimi daha iyi hissediyorum” dedi.
“Sanırım maçları tekrar oynamaya ve her gün pratik yapmaya alışıyor, bu yüzey eklemler üzerinde oldukça zorlu.
“Ertesi gün kendini iyi hissetmeye başlayana kadar genellikle birkaç maç alır.”
“Yılın sonunda Valencia’da kalçalarımda bir sorunum vardı, sert ve kalçada şişlik var. Bazı günler diğerlerine göre daha kötüydü, bu yüzden çok gergin olduğumdan emin olmanız yeterlidir.
“Kendimi iyi hissediyorum.”

No Tags

No views yet

  

Listing ID: N/A

Report problem

Processing your request, Please wait....

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.