Welcome, visitor! [ Register | LoginRSS Feed

 

 

Greene 2012 futbol korkularını açıkladı

  • Listed: 30 Mart 2018 20:07

Escort İlan Açıklaması

Dünya 400m engelli şampiyonu Dai Greene, Londra Olimpiyatları’nda bir İngiliz futbol takımının dahil edilmesini “Olimpiyatlarda bunun için bir yer yok” diye ısrarla eleştirdi.
İngiliz Olimpiyat Derneği, İskoç, Gal ve Kuzey İrlanda futbol federasyonlarından gelen bir takımla karşı karşıya geldiler çünkü futbol bağımsızlıklarını korumak istiyorlar.
Galli atlet Greene, yine de, daha geleneksel olimpik sporlardan korkacağı için, gelecek yaz futbolunun “gölgesinde” olabileceği fikrine karşı çıkıyor.
BBC Wales’e “Futbol takımının ilk sırada yer alması gerektiğini düşünmüyorum” dedi.
“Umarım bu büyük isimler dört yıl boyunca o an için orada eğitim almış olan insanlara gölge düşürmez. Bu adamlar yaz aylarında dört ila beş hafta sonra bir Olympian olurlar. yer
“Bu adamlar Premierships, Şampiyonlar Ligi kupaları ve Dünya Kupası madalyaları kazanmak istiyorlar. Olimpiyat şampiyonu olmak istemeyen büyüyorlar, futbolun en iyisi olmak istiyorlar.
“Futbolda taç giyme zaferi olimpiyat şampiyonu olmuyor, bu yüzden onların sporlarının mutlaka dahil edilmesi gerektiğini düşünmüyorum – ya da en azından profesyonel düzeyde.”
Eski genç futbolcu futbolcusu şunları ekledi: “Sporcuların çoğu söylediklerimle aynı fikirdeyecekler ve Olimpiyatlarda buna yer yok.
“Bir erkek badmintonda ya da yüzmede altın madalya kazandığında, onlarla ve onların sıkı çalışmalarını ve oraya ulaşmak için hikayelerini anlatırlar.
“Ama ne yazık ki David Beckham’ın kahvaltıda ne yapmış olabileceği ile gölgelenebilecek bazı kağıtlarda ne yazık ki – ve bu bizim bakış açımızdan harika bir hikaye değil. Hepimiz Takım GB’yi temsil eden oyuncular içindeyim ama keşke olmasaydım ilk etapta bir takım GB. “

Ad Reference ID: N/A

No Tags

No views yet

  

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.

To inquire about this ad listing, complete the form below to send a message to the ad poster.