Welcome, visitor! [ Register | LoginRSS Feed

 

 

Görme Arsenal bize ne rağmen inanmak olduğunu …

  • Listed: 31 Mart 2018 00:25

Escort İlan Açıklaması

İcra Kurulu Başkanı Ivan Gazidis her fırsatta tekrar ediyor: “biz model kulübüyüz, herkes bizim gibi olmak istiyor”.
Tabii ki, Premier League tablosu bir optik yanılsamadır, Manchester United, Manchester City ve Chelsea 15. sıradan Gunners’ı kıskanıyor.

Sahibi Stan Kroenke bir gazeteyi Amerika’ya tek röportajını vermek için davet ediyor ve “liderimiz en iyisi, liderini seviyoruz” mesajıyla bir saat davul geçiriyor.
DAHA FAZLA ARSENAL HABERİNE BAKIN
Müdür Arsene Wenger gibi görünüyor hiç hata yapmadı.

Burada yinelenen bir tema var ve hepsi çok az totaliter görünüyor. İnsanların önlerinde neler görebileceği konusunda endişelenmeyin, herkese her şeyin harika olduğunu söyleyin ve buna inanacaklar.

    
Bunun dışında insanlar şüpheleri olmaya başlıyor. Arsenal mesajı tekrarlanmasına rağmen, sağır kulaklara düşmeye başlıyor – Kızılhaç yıkılma tehlikesi altında.

Taraftarlar, son derece şişirilmiş bilet fiyatlarını neden ödeyeceklerini bilmek isterken, kulüp, takımına geri kazandırdığı parayı tam olarak yatırmıyor.

Unutmayın, yazın transfer aktivitesi bir karmakarışık değildi. Arsenal’e göre, İngiltere’ye dönme niyetinde olmayan bir oyuncu için önemli bir geri alma hükmünü müzakere ederek haftalarca harcama yaparak Cesc Fabregas üzerinden Barselona ile irade savaşını kazandılar.

Samir Nasri açgözlü bir öyleydi, asla aklına takılmadı Manchester City daha fazla kupa kazanabilirdi. Ve Per Mertesacker, Andre Santos, Park Chu-Young ve Yossi Benayoun her zaman birinci seçim hedefleriydi. Her zaman, anladın mı?

    
“Lider” Wenger, kendisinin de evet erkekler tarafından kuşatıldığı gerçeğinden muzdariptir. Kısa bir süre önce halkına 32 yıl süren koçluğu henüz tamamlamadığını hatırlattı. Taze sesler gerekli değildir ve kesinlikle karşılanmayacaktır.

Ama kim ona bir şey söyleyecek, işe yaramıyor? Arsenal’deki herkes rütbeleri kırmaktan korkuyor. Gazidis ve Kroenke herhangi bir soruna katılmadılar; yardımcı Pat Rice ve ilk takım koçu Boro Primorac, Wenger’in en sadık müttefikleri.

Wenger’e katılmayanlar yok olmaya eğilimlidir. Sadece kaleci koçu olarak kalan Bob Wilson’a sor, çünkü çift iyi bir stoper yapan şeyin gözünü görmedi.

    
Oyuncular da kayboluyor. Kaleci Manuel Almunia, Batı Ham’a borç verilinceye kadar onu radardan uzak tutan çeşitli küçük yaralanmalara maruz kaldı. Defans Sebastien Squillaci, görülmesi gereken en son adam.

Ancak Arsenal ve Wenger’e göre, oyuncular nadiren düştü. Bu mesajı tehlikeye atacaktı. Onlar seçim için sadece mevcut değildir.

Thomas Vermaelen bile, kendisi ve klübün savunmasına izin vermesine rağmen, bu hafta uluslararası olarak planlanan gibi bir mola sonrasında takımın geri dönmesine izin vermeyecek olmasına rağmen, herhangi bir sakatlık zararı olmadığını iddia ediyor.

    Vermaelen, mesajda sadece Arsenal oyuncusu değil. Jack Wilshere, insanlara, yaralanmadan kurtarılmasının, ameliyat olmaya ihtiyaç duyulduğundan birkaç gün önce, Mart ayına kadar onu dışarıda bıraktığını duyurmak için Twitter’a götürdü.

Ve Pazar günü Kuzey Londra’da Tottenham’a yapılan derbi yenilgi sırasında Wilshere, Rafael van der Vaart’ın gönderilmesi gerektiğini, Glenn Hoddle’ın “etraftaki en önyargılı” ve “form geçici ve sınıf kalıcı” olduğunu tweetledi.

Kaleci Wojciech Szczesny şöyle dedi: “Bence Spurs harika bir kulüp, gerçekten iyi futbol oynayabileceklerini gösterdiler. Ama onlar Arsenal’den daha mı iyi? Gerçekten öyle düşünmüyorum. Her ne olursa olsun bu kulübe inanacağım. ”

    
Gazidis’in söylediği gibi, sonuçları görmezden gelin, masayı görmezden gelin ve en önemlisi sahaya ne olduğunu görmezden geliyor – “biz model kulübüyüz ve herkes bizim gibi olmak istiyor”.

Arsenal böyle parlak bir modeldir, herkesi değerli hissettiren ve oyuncular arasında herhangi bir hiyerarşi geliştirmeyen bir ücret yapısına sahiptir. Bu, karşı-üretken olurdu.

Ama insanlar artık kitleleri hesaba katan bir sistem olup olmadığını ve sadece excel olan bireyler için sınırlı ödüller sağlayabileceğini merak ediyorlar. Nasri’nin açıkça düşünmediği ve 2013’te sözleşmeden çıkmış olan Robin van Persie ve Theo Walcott’un şüpheleri var.

    
Gazidis, 2009 yılında bir oyuncu maaşı getirmenin yararlarından bahsetmişti – kısa bir süre önce, Emirates’de ilk tam yılında ikinci en yüksek maaşlı Premier Lig direktörü olmuştu ve 1,718 milyon pound kazanmıştı.

Totalitarizm işe yaramıyor çünkü insanlar nihayet gördüklerine değil duyduklarına inanıyorlar. Birileri, bir yerlerde Arsenal’de olanlara karşı karşıya gelmek gerekiyor.

UCU

Ad Reference ID: N/A

No Tags

No views yet

  

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.

To inquire about this ad listing, complete the form below to send a message to the ad poster.