Welcome, visitor! [Login

Premium WordPress Themes - AppThemes

 

Google Sokak Görünümü: Stonehenge Turu, Kew Gardens ve Eden Projesi kendi evinizden

  • Listed: 11 Ekim 2017 11:15

Description

Google’ın Street View fotoğraf makinesi otomobilleri, Londra’daki Kew Gardens, Wiltshire’daki Stonehenge ve internet kullanıcıları için sanal turlar hazırlamak için Manchester’daki ITV sabunu Coronation Caddesi gibi birçok cazibe noktasını çınlattı.
Cardiff’teki Millenium Stadyumu, Gateshead’deki Kuzey Melek, Cornwall’un Eden Projesi, Warwick Kalesi ve Northumberland’daki Bamburgh Kalesi de yer almaktadır

    Google’ın coğrafi teknolojisi uzmanı Ed Parsons şunları söyledi: “Ziyaret planlıyor olun, yakın tarihli bir gezi anımsatıyor veya sadece İngiltere tarihi hakkında bilgi edinin, umarım bu yerlere Sokakta ilk kez sunulacak özel koleksiyonlar kazandırırız. İngiltere’de görün. ”
Görüntüler, insanlara bugün ilk kez Google Sokak Görünümü’nde keşfetmeye hazır hale getirildi.
Ayrıca Norfolk’daki Lotus test pistinin sanal bir turu da var.
Turizm başkanları, çevrimiçi turların İngiltere’ye daha fazla ziyaretçi çekebileceğini söyledi.
Bir VisitBritain sözcüsü: “Dünyanın dört bir yanından gelen Google kullanıcılarının, muhteşem ziyaretçilerin gözde mekanlarını neredeyse ziyaret etmek için Street View’i kullanabilecekleri harika, bu insanlara İngiltere’yi keşfettirmek için ilham vermek için harika bir yoldur.”

    Sokak Görünümü’nde görüntülenen evlerinin güvenliğinden endişe duyan insanlardan ateş alarak çıkan Google, son görüntülere “otomatik yüz bulanıklaştırma ve plaka bulanıklaştırma” uygulamıştır.

No Tags

No views yet

  

Listing ID: N/A

Report problem

Processing your request, Please wait....

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.