Welcome, visitor! [Login

Premium WordPress Themes - AppThemes

 

Gianfranco Zola yeni yıla kavuştu

  • Listed: 10 Ekim 2017 05:40

Description

Zola, bu ayı Çekiçler için mola vermek ya da kırmak için vurguladı – ancak hayal kırıklığı yaratan bir başlangıç ​​yaptı.
Bugüne kadar bu ay West Ham, Arsenal’e karşı bir lider teslim edince FA Cup’dan elendi, oysa Londra’nın Arctic koşullarında titrediği için yılın ilk maçı Kurtlar’ın evinde ertelendi.
Kurtlar oyunu, bu ay küme düşme rakiplerine karşı altı göstergeden oluşan bir seri oldu – yakında Portsmouth ve Blackburn Rovers’la yapılan karşılaşmalarla.
Zorunlu kazanma maçları, kulübün potansiyel bir devralımı, forvet Carlton Cole’un dönüşü ve kilit oyuncuların satılması gerekip gerekmediğine dair bir karar, Hammers’ın kaderini belirlemeye yardım edecek.

    “Bu ay çok önemli” dedi Zola. “Bizim için büyük bir ay. Oyuncular oyunlarının ne olduğunu ve ne kadar önemli olduklarını biliyorlar ve odaklanacaklar “dedi.
Hava kesinlikle West Ham’ın davasına yardım etmedi.
“Daha önce kar yağışı olduğunu hatırlıyorum ama bu kadar değil ve elbette bizi de etkiledi” dedi Zola. “Oyunlara hazırlanamayız ya da doğru şekilde eğitemiyoruz ancak şikayet yardımcı olmaz, buna alışmamız gerekir”
Zola, Colez’un sağlığına kavuşmanın ne kadar önemli olabileceğini bilir ve şunları söyler: “Onun iyileşmesi sadece hedefler açısından değil, ekibe verdiği şey için hayati önem taşır. O diğerleri için büyük bir destektir.

    “Ona herhangi bir baskı yapmayacağız. Geri döndüğünde sezon için yeterince uyması gerekiyor. ”
Sahadan uzakta, spekülasyon yeni bir devir ihalesine çıkmaya devam ediyor. Yeni lotus F1 Yarış kıyafeti ekibi sorumlusu Tony Fernandes, Hammers için resmi bir teklif başlatmaya hazır olduğunu belirtti ve kişisel Twitter sayfasında şunları söyledi: “Yakında bir fark yaratacak ve ilgilenecek bir sahibi olacaklar.”
Malezya girişimcisi, geçen yıl Birmingham City’deki hissesini satan David Gold ve Londra merkezli Intermarket Group’u potansiyel yeni sahipler olarak görüyor.
Bu spekülasyon, şu an sahip oldukları CB Holdings – İzlanda yatırım bankası Straumur’un bir şirketi kolu – satmak için hiç acele etmiyor olmasına rağmen.

    Kulübün devralınması, Zola’nın yapabileceği başka bir baş ağrısı oldu ancak ekledi: “Bu, geleceğimiz için yaşamsal olabilir, ancak bu, hiçbir şey yapamayacağımız bir şey ve bunu düşünmüyor bile değilim.”
Zola, bu ay oyuncuları satmaktan ziyade içeri sokacağına eminiz.
İngiltere üçlüsü Robert Green, Matthew Upson ve forvet Cole’un bu ayda para kazanılabileceğinden korkular var.
Ama Zola şöyle dedi: “Birini getirmek çok güzel olurdu, fakat umarım ki ekip en azından aynı kalır, bu en önemli şeydir, çünkü hepimiz geri döndüğümüzde farklı bir hikaye olacak.

    “Herkes mali durumu biliyor. Bence istikrarımız var ve büyük sorunlarımız yok.
“Kimseyi terk etmeyi beklemiyorum. Eğer değişirse bilmiyorum, ama umarım değil. ”
Transfer penceresindeki durum ne olursa olsun, Zola taraftarların rol oynamasına inanmaktadır.
“Her zaman burayı bir kale haline getiren atmosfer yaratmamız gerek.”

No Tags

No views yet

  

Listing ID: N/A

Report problem

Processing your request, Please wait....

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.