Welcome, visitor! [ Register | LoginRSS Feed

 

 

Gezgin site yönetimi için yeni gecikme

  • Listed: 31 Mart 2018 00:59

Escort İlan Açıklaması

İngiltere’nin en büyük yasadışı gezginleri olan Dale Farm sakinleri, Yüksek Mahkemenin tahliyeye karşı savaşını kazanıp kazanmadıklarını öğrenmek için beklemek zorunda kalacaklar.
Basildon, Essex yakınlarındaki tartışmalı yerden kaldırılmasını engelleyen mahkeme emirleri arıyorlar.
Londra’da oturan Adalet Ouseley, kararını saat 2’de vermeyi umduğunu ancak kararın bir başka güne – muhtemelen Cuma gününe ertelendiğini söyledi.
Gezgin avukatlar, yargı denetimine ilişkin üç bağlantılı başvuruda, Basildon Belediyesi’nin bu yılın başlarında yaklaşık 100 çocuğun da bulunduğu yaklaşık 400 yolcunun yeşil kuşak bölgesini temizlemek için doğrudan eyleme geçme kararının “orantısız” olduğunu ve en azından değiştirilmiş olması nedeniyle yeniden gözden geçirilmesi gerektiğini savundular. koşullar.
Konsey, düzenli tedaviye ihtiyacı olan hastalar ve aileleri tahliye edildiyse okulları bozulan çocuklar da dahil olmak üzere savunmasız sakinleri dikkate almakla suçlanıyordu.
Siteyi temizlemek için 10 yıllık bir savaşla mücadele eden Basildon avukatları, yasal olarak ve makul bir şekilde hareket ettiğini ve yasal görevine uyduğunu savundu.
Konsey lideri Tony Ball şunları söyledi: “Hukuk ekibimizin davamızı nasıl kurduğundan memnunuz.
“Şu anda tüm delilleri göz önüne aldığında karar verecek olan yargıcın elinde.”

Ad Reference ID: N/A

No Tags

No views yet

  

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.

To inquire about this ad listing, complete the form below to send a message to the ad poster.