Welcome, visitor! [ Register | LoginRSS Feed

 

 

Gervais, küreler geri dönüyor

  • Listed: 31 Mart 2018 00:19

Escort İlan Açıklaması

Komedyen, yıldızlarla dolu izleyici kitlesindeki eğlenceyi çağrıştıran, (11) Ocak ayında, parıltılı Hollywood ödül töreninde ısırma şiiriyle bir tartışma fırtınasına neden oldu.
Gervais, daha sonra ganimetleri için özür dilemeyi reddetti ve Hollywood Yabancı Basın Birliği’nde patronları kabul etti, kürelerin arkasındaki örgüt, onu geri davet etmeyecekti.
Şu anda gelecek yılki (12) etkinlik için canlı bir web yayını oluşturmayı düşünüyor, böylece hayranlar TV’deki şovu izlerken seslerini dinleyebilirler.
Wall Street Journal için bir blogda şöyle yazıyor: “Altın Küre’ye ev sahipliği yapmam gerektiğini sanmıyorum, hatta sorulmasam bile, bu pek de dürüst olmak gerekirse … Ama en büyük şey yüzünden Topluluğumuz, konuşma özgürlüğümüz, Altın Küre’yi veya gezegendeki herhangi bir etkinliğe ev sahipliği yapabilirim .. Canlı bir web yayını fikrinde bir Kaliforniya teknoloji şirketi ile çalışıyorum.İnsanlar beni dinlerken aynı zamanda televizyonlarını izliyorlar. Birkaç arkadaş, kendi alternatif yorumumuzu sunar.
“Bu, kimsenin gök gürültüsünü çalmak ya da hoş bir toplumu bozmak değildir. Bu sadece yeni bir ufuktur ve kendi iyiliği için işe yarayıp yaramadığına dair hiçbir fikrim yok ama podcasting’in 2005 yılında başladığında podcasting’in işe yarayıp yaramadığını bilmiyordum. Ricky Gervais Show. Ben de özellikle önemsemedim. Gülmek için yapıyordum. Hiçbir şey yapmamak için daha iyi sebepler yok. ”

Ad Reference ID: N/A

No Tags

No views yet

  

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.

To inquire about this ad listing, complete the form below to send a message to the ad poster.