Welcome, visitor! [ Register | LoginRSS Feed

 

 

Gençlik ve güzellik sizi suçlu yapar – Amanda Knox’a sorun

  • Listed: 31 Mart 2018 01:48

Escort İlan Açıklaması

Dört yıl önce Amanda Knox tutuklandı ve yargılanmaya başladığında davası İtalya’da, Knox’un yerli Amerika’sında ve Birleşik Krallık’ta tüyler ürpertici, neredeyse cinsel bir hayranlık konusu oldu.
İtalyan savcı Giuliano Mignini, kusurlu bir davadan ve hipnotize bir jüri onu mahkum etti. 26 yıl hapis cezasına çarptırıldı.
Her zaman suçlamanın saçma olduğunu düşünürdüm ama İtalya’da çoğu Knox’ın kötü kalıcılığına ikna olmuş gibi görünüyor ve bazıları da mahkumiyet ve cümle ile doluydu.
Niye ya? Şüpheliyim çünkü o çok fotojenik ve çok genç. Kadim cinsel cazibesinin bir kötülük kaynağı olduğu eski batıl inançtır. Knox’un masum, sevimli yüzü, bazı insanların içgüdüsel olarak onun bir maske olduğunu hissettirir ve arkasında, doğuştan ölümcül, yalancı bir yalancıdır.

    Bu gerçekten ortaçağ. Bazı müslüman erkeklerin kadınlarını burka giymelerini şart koşuyor, çünkü bir karısının güzelliğinin görülmesinden korktuğu için başka erkekleri kontrol edemediği tepkilere kaptırıyorlar.
Adam ve Havva’ya gider. Adem’i yasak meyveyi besleyen ve onların Cennet Bahçesi’nden kovulmasına neden olan oydu.
Yüzlerce yıl boyunca, güzel kadınların büyük kötülük yapabileceğine ve bizi büyülediğine inanmak için beyin yıkandı. Lady Macbeth’e bak. Şimdi Amanda Knox beraat etti ve ABD’de güvenle eve döndü.
Ama hala mırıldanmalar devam ediyor. Onun beraat ve beraberindeki evinin televizyon haberlerini olağanüstü şekilde buldum.

    saldırgan. Bir İngiliz televizyon muhabiri, Amanda ve ailesinden Heathrow’dan Seattle’a uçağında zorla uzak tutulduğundan şikayet etti. VIP gibi davrandı, küskünce söyledi, ilk uçaktan çıktı ve Heathrow’da, Kraliyet Ailesi tarafından kullanılan özel bir süitte bağlantı uçağını bekledi.
Yine, suçluluk ve hak edilmemiş ödüllerin öfkeli imaları vardır.
Korunmasız bırakılmış olsaydı, o, mobbed olurdu. Onu özel bir yere koymak sadece mantıklıydı.
Elbette Meredith Kercher’in ailesi için umutsuzca özür dilerim. Ama ben, masum genç bir kadına şok edici bir cinayet için günah keçisi yapmanın onlara ya da başkalarına yardım ettiğini düşünmüyorum.

    Amanda Knox masumdur. O korkunç bir çile yüzünden geçti.
Onun özgürlüğünü ya da ailesinin savunmasında kaçtığı büyük borçları geri ödeme potansiyelini dile getirmeyelim.

Ad Reference ID: N/A

No Tags

No views yet

  

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.

To inquire about this ad listing, complete the form below to send a message to the ad poster.