Welcome, visitor! [Login

Premium WordPress Themes - AppThemes

 

Genç silah Wigan şansına sahip.

  • Listed: 9 Ekim 2017 20:15

Description

19 yaşındaki James McCarthy, yaz aylarında İskoçya’dan taşındığı için Wigan için henüz lig kurmak zorunda değil.
Martinez, Hamilton’un eski altın çocuğu McCarthy’nin Premier Lig’de sadece 16 dakikalık bir görünüme kavuşması kaşınıyor olduğunu itiraf ediyor.
Ve McCarthy’ye bugünkü Premier League’de üçüncü turda DW Stadyumu’nda bir şans vereceğim.
Çarşamba günü Manchester United’da 5-0’lık bir yükseliş gerçekleştiren Martinez, büyük silahlarını atış hattından çıkarıp başkalarına bir iddiaya girme şansı verecek.
İspanyol defans oyuncusu Antonio Amaya ve eski Fransa uluslararası antrenörü Olivier Kapo start alacak.
Ancak tüm gözler, büyük şeyler için eğilmekte olan McCarthy üzerinde olacak. Martinez şunları söyledi: “Premier Lig’e taşındığınızda farklı.

    “Yerleşim zaman alıyor, ancak şimdi James sinirli oluyor ve oynamak için çaresiz durumda. O hazır Bir fırsata sahip olmak için umutsuz birkaç oyuncu var. ”
Wigan’ın Premier Ligi statüsünü korumak bu sezon Martinez’in asıl amacı olmaya devam ediyor.
Latinler dokuzda bir galibiyet sonrasında damla bölgesinden bir puan daha yukarıda. Ancak FA Cup’ı çeşitli değişiklikler yapmasına rağmen ciddiye aldığını belirtti. Yaptığı son hareketi geri attı ve Carling Kupasında Blackpool’ta 4-1 yenildi.
Ancak Martinez, saçak oyuncularının bu sefer ona izin vermeyeceğinden emindir. O ekledi: “FA Cup dünyadaki en iyi fincan yarışması. Her girdiğinizde kazanmak istiyorsunuz ve biz de istiyoruz.

    “Değişiklik yaparken veya kadroyu döndürdüğünüzde, bu, işleri ciddiye almadığınız anlamına gelmez. Sahip olduğumuz oyunların miktarı, şeyleri yenilememiz gerektiği anlamına geliyor. “

No Tags

No views yet

  

Listing ID: N/A

Report problem

Processing your request, Please wait....

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.