Welcome, visitor! [Login

Premium WordPress Themes - AppThemes

 

Gazeteci Rascal rants

  • Listed: 10 Ekim 2017 23:55

Description

Yıldız, Cuma günü Sydney’deki Big Day Out konserinde (22 Haziran 10) gerçekleştirildi ve etkinlikte yerel basınla yapılan bir dizi röportaja katıldı.
Ancak Bonkers hit direktörü bir röportajı sorgulama çizgisinde suçlu bulmasından kısa bir süre kesmiş ve kadın muhabirine çok fazla yemin ederek şokuna çarptı ve daha sonra olayla ilgili görüntüleri sildiğini iddia etti.
News.com.au muhabiri Alison Stephenson, yıldızdan sahneye düşüp atmadığını sordu ve şu cevabı verdi: “Ne f ** k siz benden istiyorsun, zaten yaptık demiştim. , b ** ch. F ** k! ”
Stephenson daha sonra rapçi temsilcileri tarafından temasa geçildiğini ve kendisinin de hazırlık bölümünün resimlerini silmesini istediğini iddia ediyor.
“Özür beklemiyordum ve bir tane almadım, sadece topraklarla birlikte geldi.” Bir ajansım bana koşturup, derhal medyaya geri dönmek zorunda kaldığım ve Dizzee Rascal görüşmem gerektiğini söyledi. Silindi.30:30 saatleri arasında Dizzee’de bütün öğleden sonra görüşmeler yapıldı. O gün silip silmeyi kabul edinceye kadar o gün başka basın yapmayı reddediyordu; ekibi kaosu içine alan bir radyo istasyonu da vardı. rapçi ile yaşamak için gitmek ama onun römorkda oturuyordu bana uymak için bekliyor.
“Dizzee’nin römororuna eşlik edildim, böylece Birleşik Krallık menajeri ve gazetecisi ortaya çıkabilir, belgeyi imzalamamı izlerdi ve” sadece unutup devam etmeyi “kabul etti. Bana söylenen tek şey: ‘Dizzee onunla mutlu değildi’.?

No Tags

No views yet

  

Listing ID: N/A

Report problem

Processing your request, Please wait....

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.