Welcome, visitor! [Login

Premium WordPress Themes - AppThemes

 

Gaz silindiri patlamasında üç incinme

  • Listed: 10 Ekim 2017 01:40

Description

Olay, bir silindir kapağı açmaya çalışan bir çalışan olarak bir gaz deposunda bulunan Brislington, Bristol’ta yaşanıyordu.
Great Western Ambulance Service (GWAS), perşembe günü saat 23.55’de Whitby Road’daki tek bir asetilen bidonunun patladığını bildiren 999 çağrı aldığını açıkladı.
50’li yaşlarında olduğu bildirilen bir adam, o sırada şişeyi görünüşte kapatıyordu. Kasıkları, kolları ve yüzü aşırı derecede yanıktı ve Frenchay Hastanesine kaldırıldı. 40’lı ya da 50’li yaşlarında iki erkek daha az ciddi yaralanmalarla Bristol Kraliyet Revirine götürüldü. Birinin boynuna hafif yanıklar, diğeri işitme problemlerinden şikayetçiydi.
Avon Yangın ve Kurtarma, silindirin BOC gazına ait bir depoda patladığını ve yangının dahili yağmurlama sistemi tarafından içerildiğini söyledi.
BOC, patlamada üç çalışanı yaralandığını doğruladı.
Şirketten yapılan açıklamada “BOC, yaralananlar için endişelerini dile getirmek istiyor: Acil durum kapanış prosedürü başlatıldı ve Avon Yangın ve Kurtarma Hizmetinin onayladığı yangını kontrol etmek için tufan sistemimiz devreye girdi. .
“Standart bir önlem olarak, site çevresinde 200 metrelik bir dışlama bölgesi kuruldu ve halkın bölgeden kaçınması isteniyor.Bu dışlanma bölgesi acil durumla birlikte değerlendirirken birkaç saat süreyle yerinde kalacaktır. BOC, yerel topluluğun yarattığı rahatsızlıktan çok pişman. ”
Bir önlem olarak 200 metrelik bir kordon yerleştirildi. Bristol Temple Meads istasyonu ile Bath Spa arasındaki trenler hat dışlama bölgesinden geçerken askıya alındı.
İlk görülen bir GWAS sağlık görevlisi olan Catherine Mules şunları söyledi: “Bu ciddi bir olay olma ihtimaline açık bir şekilde sahipti Kontrol odamız aracılığıyla daha fazla patlama riski bulunmadığından erken bir güven verildi, hastaları derhal değerlendirmeye ve tedavi etmeye yoğunlaşmalı “dedi.

No Tags

No views yet

  

Listing ID: N/A

Report problem

Processing your request, Please wait....

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.