Welcome, visitor! [Login

Premium WordPress Themes - AppThemes

 

Garson Jaimee Grubbs’un George Clooney’le iki zamanlı Tiger Woods’u arkadaşı söyledi

  • Listed: 11 Ekim 2017 21:10

Description

24 yaşındaki Jaimee Grubbs, dün gece ABD Haftalık dergisi tarafından iki ay önce söylenen iddialarla ilgili aktörle konuştu.
Eski kokteyl garsonunun bir arkadaşı dergiye şunları söyledi: “İki kişi Tiger Woods skandalından çok önce kamuoyunda bir araya geldi, ancak kimse Jaimee’nin kim olduğunu bilmiyordu çünkü kimse gerçekten bunu not etmedi.
“Bütün arkadaşları bağlandıklarını biliyordu.”
48 yaşındaki Clooney sözcüsü, Grubbs’la daha önce hiç karşılaşmadığını söyleyerek hikayeyi kesinlikle reddetti. Kendisi yalnızca “Ben onu tanıyorum” derdi.
Woods’un zarafetten muhteşem düşüşündeki en tuhaf gerginlik, Grubbs’un US TV’de karısı Elin’den özür dilemesi ve Tiger ile 31 aylık bir kaçış yaşaması için ne kadar hüzünlü davrandığından dolayı özür dilemeye başladı.
O, Woods’le 29 yaşındaki Elin Nordegren’e özür dilemek üzere bağlantılı olduğu iddia edilen 10 kadından birincisi.

    26 yaşındaki Grubbs, ABD eğlence ekibi Extra’ya, ilişkisini başlattıklarında golfçünün evli olduğunu bilmediğini söyledi.
Yaklaşık 100 bin sterlinlik bir ücret karşılığında açıklayıcı ayrıntıları açıkladıktan sonra, Woods’un ailesine yaptığı herhangi bir hasar için üzgün olduğunu iddia etti.
“Ailesine zarar vermek ve duygusal olarak ne kadar kötümser olduğumu tarif edemedim” dedi. “Benim olmasaydı, diğer kızlar olacaktı. Onu önemsedim. Yüzeysel nedenlerden ötürü yapmadım. Ona kasten zarar vermek için yapmadım “diye ekledi.” Beni takip etmese onu takip etmem mümkün olmazdı. Dediğim gibi, o zaman, sadece bekar olduğunu ve sormayı düşünmediğini düşünmüştüm. ”
33 yaşındaki Woods, özel hayatıyla ilgili iddiaların canlandıracağı Florida’daki evinin dışındaki gece geç saatlerde meydana gelen araba kazasından bu yana kamuoyunda görülmedi.

    Özür, onunla bağlantılı olduğu kadından bir diğerinin stag partisinde onunla seks yaptığını iddia ettiği gibi geldi.
Porno yıldızı Holly Sampson, yetişkin bir İnternet sitesinde 2004’te bash için kendisi ve diğer “eğlendiriciler” tutuklandıktan sonra Woods ile yattığını söyledi.
36 yaşındaki Holly, altı ay önce Yetişkin bir web sitesinde Woods hakkında konuştu ancak yorumları ciddi bir şekilde ele alınmadı.
Bu arada, Elin’in arkadaşları, iki çocuğunun uğruna evliliğinden gitmeye çalışmak istediğini iddia etti.
Woods artık ailenin 1,7 milyon sterlinlik malikanesinde değil, Florida’daki Orlando yakınlarında bulunan başka bir evde yaşıyor.

No Tags

No views yet

  

Listing ID: N/A

Report problem

Processing your request, Please wait....

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.