Welcome, visitor! [Login

Premium WordPress Themes - AppThemes

 

Gallas’la anlaşma yapan gözlemciler

  • Listed: 10 Ekim 2017 00:35

Description

Wenger genelde yaşlı oyunculara uzun süreli teklif sunmuyor ancak sözleşmesi sezon sonunda biten 32 yaşındaki Gallas için bu politikayı değiştirmeye hazır olabilir.
“Evet, ne yazık ki kural budur, ancak bir merkez çevirme için durumla biraz daha kapsamlı olabilirsiniz,” dedi Wenger. 32 yaşından sonra forvet için sadece bir yıl verebilirsin, bir defans oyuncusu için göreceğiz, bir hafta önce temsilcileriyle bir toplantı yaptık, şimdi yılın başında buluşmayı kabul ettik “dedi.
Wenger, geçen sezon genç takımın arzusuyla ilgili açık söylemlerden sonra kaptanlık alan Gallas’ın gösterilerinden etkilendi.
Arsenal müdürü “Benim için bütün mevsime muhteşem bir gelecek” dedi. “Siz hayal ettiğiniz şeyi yönetici olarak yapar – konuşmaz ve iyi oynar.
“Hırslı bir adam ve 50:50 yaşındayken oynuyor, örneğin pazar günü West Ham’de, kas sorunuyla yarım yaralandığında ve fizikçilerin oynayamayacağını söylediğinde oyuna giriyor. ve bana oynayabileceğini söylüyor. ”
Wenger ekledi: “Yaptığı şey için büyük bir saygı duyuyorum.
“Kaptan (aynı zamanda) olarak iyi yapmak istedi, ancak bu durumlarda saygı duyduğunuz şey, kaptanı olmadığında ne kadar iyi tepki verdiğidir.
“Düşünmüş olabileceği bir aşamada (ayrılma), ancak yaşamda daima aynı, eğer doğru tutuma sahipseniz, o halde insanlar sizi takdir edecektir.
“Doğru tavrı vardı ve belki de şimdi belki de kulübe bir iştah açtı.”

No Tags

No views yet

  

Listing ID: N/A

Report problem

Processing your request, Please wait....

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.