Welcome, visitor! [Login

Premium WordPress Themes - AppThemes

 

Gabriel, Genesis ile Ünlüler Şerefine gece tekrar buluşmayacak

  • Listed: 10 Ekim 2017 20:50

Description

Aslında, Balyoz vurmak ünlü New York’ta törene katılacağından emin değil.
Taraftarlar, grubun orjinal sıralamasında bir araya gelmeye neden olacağını umuyorlardı, ancak Gabriel, 2008’de dünya turu için Genesis olarak reform yapan Phil Collins, Mike Rutherford ve Tony Banks’la bir araya gelme planlarının olmadığını ısrarla vurguluyor.
Gabriel, Rolling Stone dergisine “Kesinlikle şarkı söyleyemem” diyor ve son karşılaşmamızda (1982’de öğrendim) oraya ulaşamayacağınız için prova yapmanız gerekiyor. ”
Ve yaklaşmakta olan Avrupa turu planları bir görünüşü ekarte edebilir: “Bunu yapmanın bir yolunu bulmaya çalışıyorum … Bunu halledebilirsem, giderim”.
Rocker, gelecekte yeniden birleşmeyi tamamen reddetmekle birlikte, bir araya getirmenin bir araya gelmeyeceğini itiraf ediyor.
“Ben hep bunu okula geri döndüğüm gibi tarif ediyorum, çünkü bu benim için bir okul grubu. Eski arkadaşlarınızı ziyaret etmeniz ve görmek için eğlenceli bir yer, ancak yaşamak istediğiniz bir yer değil. Phil (Collins) has bilekleri ve sırtları ile sorun yaşıyordu, bu yüzden oldukça düşük olasılık. “

No Tags

No views yet

  

Listing ID: N/A

Report problem

Processing your request, Please wait....

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.