Welcome, visitor! [ Register | LoginRSS Feed

 

 

Finn İngiltere galibiyetine parlaklık katıyor

  • Listed: 31 Mart 2018 01:53

Escort İlan Açıklaması

Steven Finn, İngiltere’nin Haydarabad Kriket Birliği XI ile ilgili açılış galibiyetine daha önce durdurulamayan bir parlaklık getirmek için bir hat-trick ile ev direnişine son verdi.
Gerçekte, 73’le Ravi Bopara, ve en çok, takımlarının galibiyete girmesiyle en başarılı olan Chris Woakes, Rajiv Gandhi Stadı’nda bu ilk ısınma maçında İngiltere’yi 219’a kadar topladı.
Woakes, 46. dakikasını iki topla iki maçta izledi ve Arjun Yadav’ın meydan okuyacağı bir pozisyonu canlandırdığı gibi bir ev yanıtının ruhunu kırdı.
İngiltere’nin en yüksek mertebesi, Alastair Cook’un atışı kazandıktan sonra, yavaş bir ziftle gelemedi. Bopara ve Woakes, bir defaya mahsus toplamı kazdı.
Turistler neredeyse yarasa ile hayırlı bir başlangıç ​​yaptı ve Finn’in Haydarabad vuruşlarından ilk topu altı geriye doğru, arkaya doğru derin bir köşede beyaz badanalı bir duvara bağlandığı zaman, onlar için daha da uğursuzdu.
Akshat Reddy’in eğlencesi uzun sürmedi, çünkü – bir dahaki sefere yalnız bir bekarlığa ayrıldı ve Ian Bell’in fırlatılmasından önce zemini geri alma şansı yoktu.
Kaptan Ravi Teja tempo için yapıldı ve Finn’den cesaret verici bir yeni balo büyüsünde sakatlığı kaybetti ve maçın sadece yarım yüzyıllık standından önce, Yadav ile Neeraj Bist arasında ikiye ayrıldı. Sonuncusu Samit Patel’ı kapatmak için basit bir yakalama yaptığında sona erdi.
Hem Ahmed Quadri, hem de wicketkeeper Ibrahim Khaleel, Woakes’a doğru doğmuşlardı. Fakat Yadav, Graeme Swann’a düz altı ve diğeri de fazladan bir kapağın üstündeydi.
Bitti, tek başına ve bacak tarafındaki halkadan atışın önüne geçemedi. Ancak İngiltere’nin hala sıkıntıyı etkili bir şekilde sürdürmesi gerekiyordu – Finn, son üç erkeğin bu kadar kısa bir çalışma yapmasını 28’e kadar dört rakamla bitirmek için yaptı.
Rekorun ardından Finn, Amlo Shinde’nin dehşete kapılmasının ardından Kaneshuk Naidu’ya boyun eğdi ve 163 Han’a ev sahipliği yapmak için Anwar Khan lbw’yi tutturdu ve bir İngiltere galibiyetini 56’dan fazla koşu yapmak için üçten fazla yarıştı.

Ad Reference ID: N/A

No Tags

No views yet

  

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.

To inquire about this ad listing, complete the form below to send a message to the ad poster.