Welcome, visitor! [ Register | LoginRSS Feed

 

 

Fan destekli olmalıyız …

  • Listed: 12 Temmuz 2018 13:33

Escort İlan Açıklaması

Villalar-Boas, Chelsea’nin Mart 2005’te çeyrek finallere ulaşmak için paketlenmiş ve tutkulu bir ev desteğinin önünde 4-2 Barselona’yı dövmesiyle birlikte yönetici Jose Mourinho ile birlikte oturuyordu.
Villalar-Boas o gece Chelsea’nin taraftarları kadar büyüleyiciydi, takım 3 dakika süren şaşkınlıkla 19 dakika sürdü, ama kalabalığın hatırı sayılır şaşkınlığıydı – ve tekrar istediğini söyledi.
Chelsea, eleme aşamalarına ilerlemek için bir galibiyet ya da bir golsüz berabere ihtiyaç duyan bir forma giyen Valencia ekibiyle tanıştı.
Henüz Villa-Boas’ın kısa ama hareketli periyodunun en önemli oyunudur ve başarısızlık çuvalın içinde olmasına neden olmazken, 34 yaşındaki oyuncularını oyuncularının gözünde azalan bir figür olarak bırakır. ve hatta belki de sahibi Roman Abramovich.
Bu, Abramoviç döneminde ilk kez 16’yı alamadıklarında ve böylece Avrupa Ligi futbolunun acımasız geleceğiyle yüz yüze kalmadan, Chelsea’nin kasalarında bulunmayacak olan 30 milyon pounddan bahsetmiyor.

    Böylece, Villa-Boas’ın dün gece ralli çağrıları, “Bu fanlar büyük bir etkisi olabilir.
“Birleşmek zorundalar. Bu kulüpte Avrupa gecelerinin en güzel anılarına sahibim ve Barcelona’da yaptığımız oyunda yaptığımız gibi burada yetiştirilebilecek ortamı biliyorum.
“Eğer taraftarlar bunu tekrar yapabilirlerse, Valensiya’yı almaya haklıyız.”
Bu hafta Nicolas Anelka ve Alex’in transfer listesiyle takımın yeniden inşasına çoktan başlamış olan bir boğa Villas-Boas, bu gece bile başarısızlığı düşünmeyi reddetti. O, Chelsea’nin kendileri için çok fazla harekete geçtikleri zaman, bu grupta ya da ölenler için yapılan kampanyalar nedeniyle kendilerini suçlamaları konusunda ısrar etti.

    Valensiya, Genk ve Bayer Leverkusen’deki geç hedefler onlara pahalıya mal oldu ve şunları ekledi: “Sadece kendimizi suçluyoruz. Bu kampanya sırasında performans açısından oldukça iyi sonuçlar elde ettik, ancak küçük detaylar bizden ayrıldı.
“Bu gerçekleşmemiş olsaydı, burada oturmuş olmalıyız.
“Ama insanlar bu gece bunun için gideceğimizi biliyorlar. Biz her zaman inisiyatif alırız. Stratejimizi değiştirmeyeceğiz. ”
Chelsea’nin Cumartesi günü Newcastle’da aldığı 3-0 Premier Ligi, Villa-Boas’ın baskısını aldı ve Abramoviç, genç bir proteinin başarıya ulaşmasını ve ona her türlü şansı vermesini istemiyor.

    Bu gece başarısızlık, takımın yeniden yapılandırılmasının hızlandırılması ve müdürün başka bir değişikliğinden ziyade bazı eski figürlerin ayrılmasının daha muhtemel olması.
Deneme başarısız olursa Rus milyarder için muazzam bir yüz kaybı anlamına gelir. Ayrıca, genç yöneticisi için 13 milyon £ ödedi – ve ondan kurtulmak için yaklaşık 11 milyon sterline mal olacaktı.
Villas-Boas, Newcastle’daki bir galibiyetin takımının sezonuna dönmediğini ve bu sonuca ulaşmak için bu yolda inşa edilmeleri gerektiğini itiraf etti.
Dedi ki: “Orada kazandığımız için aniden kendimizi kibirle doldurmadık. Doğru yolda ilerlemek için, önümüzdeki maçlarda, üst düzey karşıtlığa karşı çıkmamız ve tutarlı sonuçlar elde etmemiz gerekiyor. ”

    Chelsea, bu geceki karşılaşmaya sadece son 10 maçından dördü kazandı. Buna karşılık Valencia, İngiltere’ye yaptığı son altı ziyarette yenilmez.
Ve Roberto Soldado’da, bu sezon bugüne kadar 14 golle, Avrupa’daki form formalarından birine sahipler. Bu kampanya boyunca en çok gol atan Chelsea’nin en büyük tehlike oyuncusu olan Daniel Sturridge ve sekiz golle en çok gol atan oyuncu, oyuncuların tümüyle ateş altında olmayan yöneticilerinin gerisinde kalması konusunda kararlıydı.
Cumartesi günü Newcastle’da üçüncü golü atan ancak henüz bu sezon Avrupa’da net bulamayan Sturridge, “Müdürün arkasındayım ve diğer herkes de burada. Hepimiz önemli.
“Üç yıldır burada olacak ve başka herkes de olacak. İhtiyacımız olan bu.

    “Yöneticinin yaklaşımı harika. Uygulamaya çalıştığı saldıran tarzı işe yarıyor. Gelecekte insanlar bunu görecekler.
“Takım çekici futbol oynayacak. Hala güçlü bir birimiz ve güçlü bir birim olmaya devam edeceğiz.
“Her zaman patron için çalışacağız ve onun için çok çalışacağız. Gelecek başka bir yönetici için endişelenmiyoruz çünkü bu üç yıl boyunca burada olacağını biliyoruz. ”

Ad Reference ID: N/A

No Tags

No views yet

  

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.

To inquire about this ad listing, complete the form below to send a message to the ad poster.