Welcome, visitor! [Login

Premium WordPress Themes - AppThemes

 

Ex-Sokak yıldızı hapishaneden kaçınır

  • Listed: 3 Ekim 2017 05:25

Description

ITV1 sabununda Les Battersby’yi oynayan aktör geçen ay karısı Sandra’nın arabasının direksiyonunu elinden çekerek yoğun bir yol boyunca ilerlediğini itiraf etti.
57 yaşındaki Jones, sarhoş oldu ve karısı geçen Ağustos ayında Kuzey Galler’deki A55 boyunca sürerken o olay gerçekleştiğinde “İkimizi de öldüreceğim” diye bağırdı.
Mold Crown Court’ta sekiz ay hapse mahkûm edildi ve 18 ay cezaya çarptırıldı.
Jüri, eşinin alkollü fiziksel ve duygusal kötüye kullanım yıllarına nasıl maruz kaldıklarına dair kanıtlarını duyduktan sonra, rahatsız edici aktör tehlikeli bir sürüş için suçlu bulundu. O günden beri şişeyi yenip evliliğini kurtaracağına söz verdi.
Jones, Kaydedici Simon Medland’ın cezayı vermesinin hiçbir duygusu göstermediğini belirtti.
Hakim ona şöyle dedi: “Siz ve eşinizi öldürmekle tehdit ettiniz ve direksiyon simidini aşağı yukarı salladınız, böylece aracın şeritte dönmesi sağlandı.
“Karınız onunla ilgili düşünceleri olan sizin ve çevrenizdeki diğer tüm insanlar için şanslı. Kartların farklı şekilde düşüp düşmediğini görmek çok kolay, bu sizin ya da eşinize ya da diğer pek çok şoförün ölümüne neden olabilir. .”
Kaydedici Medland, Jones’un bağımlılığı ile baş etmesi için 26 haftalık bir rehabilitasyon programında olduğunu söyledi. Dedi ki: “Hayatınızı değiştirmek için yaptığınız çabalar etkileyici.”
Jones’a ayrıca 100 saat ücretsiz çalışma yapılmasına karar verilmiş ve 12 aylık bir denetim kararı vermesi gerekiyor. O, 18 ay sürüş için diskalifiye edildi ve savcılık ve kendi masrafları için toplam 1.000 £ ödemelidir.

No Tags

No views yet

  

Listing ID: N/A

Report problem

Processing your request, Please wait....

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.