Welcome, visitor! [Login

Premium WordPress Themes - AppThemes

 

Eurostar 2.6 milyar pound zarara uğradı

  • Listed: 9 Ekim 2017 21:20

Description

Eurostar, 31 Aralık 2008’e kadar, Kanal Tüneli’ni ve Londra’dan Kent’e olan yüksek hızlı hat kullanabilmek için 293,6 milyon £ erişim ücreti ödemesinden dolayı 133,9 milyon £ işletme zararı geçirdi.
Eurostar, Londra’nın yenilenmiş St Pancras istasyonundaki yeni evinden faaliyete geçen ilk tam yılın cirosunu yüzde 18,3 artarak 316,2 milyon sterlin’e yükseltti.
Ancak, hizmet, bakanlar tarafından yapılan aşırı iyimser trafik tahminleri yüzünden ısırıldı. Bu, erişim ücretlerini karşılamak için mücadele etti.
2009 boyunca şirketin taşıt stock değeri £ 288.7 milyon tarafından amortisman sadece 28.5 milyon £ net bir kitap değeri vermek. Şirket kaotik sahnelerin merkezinde yer alan ve trenlerine 300.000 £ harcadı ve böylece hizmetin Kıta’da kar sağladığı düşünülüyor.

    Yeni yasalar üç kolu bir araya getirecek. AB Açık Erişim Yasası, örneğin Deutsche Bahn’den rakip servislerin Kanal Tüneli üzerinden geçmesine izin verecek.
Eurostar sözcüsü şöyle dedi: “İngiltere’nin Eurostar iş kolu için 2008 sonuçları, SNCF (Fransız demiryolları) ve SNCB (Belçika demiryolları) operasyonlarını da içeren Eurostar’ın tamamını yansıtıyor.
“2010 yılında Eurostar International, ilk kez entegre bir kâr ve zarar hesabına sahip olacak yepyeni bir kuruluş olarak kurulacak. İngiltere’nin ilk yüksek hızlı hattı olan High Speed ​​1’deki iz erişim ücretleri de azaltılacak.

    “Eurostar, Kanal Tüneli yangınına rağmen boş zaman pazarında güçlü bir şekilde büyümeye devam ediyor.”
Eurostar’ın nihai holding şirketi LCR, bu yılın sonunda bölünerek potansiyel olarak tren şirketini satışa çıkaracak.

No Tags

No views yet

  

Listing ID: N/A

Report problem

Processing your request, Please wait....

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.