Welcome, visitor! [ Register | LoginRSS Feed

 

 

Euromillions jackpot kazananlar SNP £ 1m veriyor

  • Listed: 30 Mart 2018 19:34

Escort İlan Açıklaması

Chris ve Colin Weir, SNP’nin tarihindeki en büyük bağışın “parti siyasetinden daha fazlası” konusunda ısrar ettiğinde ısrar etti.
Largs’tan çift olan Ayrshire, Temmuz ayında Avrupa’nın en büyük loto kazananları oldu ve 161 milyon Euro değerinde EuroMillions ikramiyesini kazandılar.
Ve yerel kazançlarını desteklemek için bazı kazançlarını zaten kullanmışlardır.
Bugün, Milliyetçilere 1 milyon sterlin bağışladıkları doğrulandı.
Bayan Weir şunları söyledi: “Uzun bir süredir SNP’nin destekçileriyiz, ancak bu parti siyasetinden daha fazlası.
“Her toplum, her ülke kendi yolunu belirleme hakkına ve hakkına sahip olmalıdır. Bu uzun zamandır güçlü bir şekilde inandığım bir şey.

    “İskoçya halkına referandum kampanyasında adil bir şans vermek istiyoruz, bu yüzden SNPnow’u ve bağımsızlık referandumunu destekliyoruz.
“İskoçya’nın geleceğini belirleme hakkına sahip olan tek kişi, İskoçya halkıdır ve İskoçya’nın bu kararı adil bir şekilde yapmasına yardım etmek için SB ve referandum kampanyasını desteklemek istiyoruz.”
SNP, şu anki İskoç Parlamentosu’nun ikinci yarısında bağımsızlık referandumu düzenlemeye söz verdi.
Ve Bay Weir şöyle dedi: “SNP’yi desteklediğim ve parti için beklediğim bir sır değil. 1978 referandumunda partiye destek verdim ve Birleşik Krallık partilerinin davranışları beni bu referandumu doğru şekilde desteklememiz gerektiğine ikna etti.”

    SNP, “hükümette iyi bir iş çıkardı ve İskoçya için iyi bir iş çıkardı” diye ekledi.
Bay Weir sözlerine şöyle devam etti: “İskoçya’da bir konsey vergisi, ücretsiz reçeteler ve sıradan haneler için yardım gibi bir şeylerimiz var çünkü bir SNP Hükümeti seçtik. Bağımsızlıkla birlikte, zaten çok iyi yaptığımız şeylere dayanabiliriz.
“Ama bizim için önemli olan ilk şey, SNP’nin ve İskoçya halkının davanın yapılması ve İskoçya’nın geleceğine karar vermek için adil bir fırsata sahip olmasıdır.”
İskoçya’nın ilk Bakanı Alex Salmond, şunları söyledi: “Weirs büyük bir servet kazanmış ve Waverley Paddle Steamer’a olan desteğiyle cömertliklerini göstermişler ve toplumlarında nedenleri vardır.

    “SNP’ye uzun zamandır devam eden bir taahhüdü vardı ve onların hoş geldiniz bağışları partinin çalışmalarına devam etmesine ve önümüzdeki referandum kampanyalarına hazırlanmasına izin verecek.”
Şöyle ekledi: “SNP, sıradan üyelerimizin bağışlarına dayanıyor ve büyük ve küçük her bağış, partiyi desteklemeye ve davayı bağımsızlık haline getirmeye gidiyor.”
Weirs’den 1 milyon sterlinlik bağış, SNP’nin İskoçya’nın eski ulusal şairi Edwin Morgan’ın partisini 918.000 £ ‘ını kendi isteğiyle bıraktığını duyurmasından bir ay sonra gerçekleşti.

    Bu para, SNP’nin referandum kampanyasına karıştı.

Ad Reference ID: N/A

No Tags

No views yet

  

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.

To inquire about this ad listing, complete the form below to send a message to the ad poster.