Welcome, visitor! [Login

Premium WordPress Themes - AppThemes

 

Eski Dışişleri Bakanı Tom Harris Göçte Artan İşgallere Saldı

  • Listed: 11 Ekim 2017 10:45

Description

Eski bakan Tom Harris, İşçilerin “ırkçı” sözleriyle insanları bu konuda kapatmaya çalışmaktan suçlu olduğunu söyledi.
Ve göçmenlerin iş, konut ve kamu hizmetleri için rekabet nedeniyle milyonlarca İngiliz’in daha da kötüye gittiği gerçeğini görmezden geldiği için “liberal sol züppelere” saldırdı.
Harris’in yorumları Gordon Brown’un göçle ilgili ilk büyük konuşmasını yapmasının sadece haftalar sonra geldi; bu hareket, patlayıcı konunun kamuoyunu büyük ölçüde yanlış okuduğu yönünde bir kabul olarak görülüyor.
Diğer İşçi Partisi milletvekilleri, bir başka eski bakan Frank Field da dahil olmak üzere kendi göç partileri ile ayrılmışlardı.

    Kişisel web sitesinde yazan Harris, göçün “günümüzde çok sayıda insanın gündeminde açıkça görülüyor” olduğunu söyledi.
Glasgow Güneyli Milletvekili: “Cumartesi sabahı seçim bölgelerindeki kapıyı çalarak, bir kez daha Hükümet’in göçle ilgili politikalarını savunmaya çalıştım.
“Bu, bugünlerde çok düzenli bir olay, özellikle de ‘sağlam’ Çalışma alanlarında. Bu insanlar hayal gücünün herhangi bir yerinde ırkçı değiller, fakat endişeliler. Ve şu anda endişelerinden bahsediyorlar, çünkü şimdi sadece bunu yapmak için “iznine” sahip olduklarını düşünüyorlar. ”
Geçtiğimiz yıl Bay Brown tarafından nakliye bakanı olarak görevden alınmış olan Harris, “Buna basitçe cevap vermenin bir anlamı yok:” Evet, göçmenlik, ülke ekstra vergiler ve üretkenlik yoluyla ülkeye çok fazla refah getirdi “, buna rağmen .

    “Çünkü endişeleri ifade eden insanlar, İngiltere’nin ekonomik büyümesinden doğrudan 2008’e faydalanma ihtimalleri en düşük olan kişilerdir. Ve bu alanda söylenecek ve dinlenecek kadar çok kimseler var. .”
Bakanlar yasadışı göçmen sayısına sahip olduklarının hiçbir fikrini olmadığını itiraf ettiler, ancak tahminler milyonlarca civarında yerini aldı. Geçen yıl İngiltere’ye gelen yeni gelen sayısı – 2007’de 16.000’e çıktı.
Gölge Göçmenlik Bakanı Damian Green şunları söyledi: “İşçi Partisi’ndeki birinin kendi partisinin göç kontrolünü başaramayacağını itiraf edecek kadar cesur olmasından memnunum. Mevcut Çalışma bakanlarının dürüst olmayı reddetmeleri çok üzücü. “

No Tags

No views yet

  

Listing ID: N/A

Report problem

Processing your request, Please wait....

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.