Welcome, visitor! [Login

Premium WordPress Themes - AppThemes

 

Eroin ‘merhamet ölüm’ annesi hayatı boyunca hapsedildi

  • Listed: 10 Ekim 2017 19:35

Description

57 yaşındaki Frances Inglis, “kalbinde sevgi” ile yapıldığı için Thomas Inglis’in ölümünü bir “merhamet cinayeti” olarak nitelendirdi.
Ancak Eski Bailey jüri iddialarını reddetti ve annesinin üçünü cinayetten suçlu buldu. Dün en az dokuz yıl hapse mahkum edildi.
Hakim, “alışılmadık ve çok üzücü bir durum” olarak adlandırdıktan sonra, ailesi kanunda bir değişiklik çağrısında bulundu. Mahkemenin dışındaki Inglis’in en küçük oğlu Alex şöyle dedi: “Tom’a yakın ve yakın olan herkes bunu bir cinayet olarak görmemiş; ancak sevecen ve cesur bir eylem olarak görmüş.
“Bu davanın ve diğerlerinin birçoğunun maruz kaldıkları şey, Tom’la aynı konumda olan ve olacak olan insanlarla ilgili mevcut yasaların tamamen yeniden düşünülmesi ihtiyacındadır.
“Yavaş ve acı verici bir ölüm demektir, yine de tüm acıları hızlı, sakin ve sevecen bir şekilde sona erdirmek için yasa dışı olan yiyecek ve suyu terk etmek yasal olabilir?

    “Kanun basitçe modern tıbbı ve agresif cerrahiyi ayak uydurmamakta, bu da trajik ve acı dolu varlıklarda çok insanı bıraktığı için yanlıştır.
“Onlara karşı bir görevimiz var ve bu durumun devam etmesine izin vermemeliyiz. Bir karısına, kocasına, annesine, babasına, kız kardeşine ya da kardeşine acılarını kesmek ve ardından cinayetten hüküm giymek zorunda bırakılmamalıdır. ”
Mahkeme, Thomas’ın 22 Temmuz 2007’de hareketli bir ambulansa uğramasından sonra gece gündüz bakımına nasıl ihtiyaç duyduğunu duymuştu. Sadece şiddetli bir şekilde özürlü olduğu için yalnızca gözlerini kırpıştırarak ve sıkarak iletişim kurabiliyordu.
Inglis, ölümüne izin verilmesi gerektiğini savunarak iyileşebileceği tıbbi görüşünü kabul etmeyi reddetti. Fakat Thomas, Yüksek Mahkemenin tedavi edilmesinin kaldırılmasına ilişkin yasal kriterleri karşılamadı.

    Hastaneye girdikten on gün sonra Inglis, bir komşuya eroinin Thomas’ın acısını sona erdirme konusunda yardım istedi. Polis uyarıldı ancak Inglis olayı sarhoş “öfke uyması” olarak görevden aldı. Inglis, ilacı Eylül 2007’de tutmayı başardı ve Romford Kraliçesi Hastanesi’ndeki oğluna enjekte etti. Ancak sağlık görevlileri onu canlandırmayı başardı.
Dedektifler cinayete teşebbüs etmekle suçladı ve bir mahkeme oğluyla temasa geçmesini yasakladı. Ancak Mayıs 2008’de Hertfordshire’daki bir huzurevinde geçmiş personeli terk etti ve yatağa yatarken uyuşturucuya ölümcül bir doz verildi. Çalışanlara girip hayatını kurtarmak için savaşan bir tekerlekli sandalye ve oksijen deposu ile kapısını yasladı. O odada öldü.

    Alex Inglis, mahkemeye annesinin kazadan sonra sağlığına zarar verdiğini söyledi.
“Sürekli çılgınca ve ağlıyordu, neredeyse delirmiş gibi görünüyordu” diyordu.
“Thomas’ın sürekli acı çektiğine inanıyordu. Hiçbir zaman rahatlamayacağı ya da durabileceği ya da uyuyamadığı, işkence gördüğü sözleriyle onun inandığı şey bu “dedi.
Inglis cinayeti reddetti ve şunları söyledi: “Cinayetin tanımı, kalbinizde kötü niyetli bir hayat sürüyor. Kalbimde aşkla yaptım, bu yüzden onu cinayet olarak görmüyorum. Başka bir seçeneğim yoktu. Tom’un hayatını aramadım, daha yaşan bir ölümdü. “

No Tags

No views yet

  

Listing ID: N/A

Report problem

Processing your request, Please wait....

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.