Welcome, visitor! [Login

Premium WordPress Themes - AppThemes

 

En iyi beş gadget’lı Noel çorabı dolgu maddesi

  • Listed: 11 Ekim 2017 19:05

Description

Sıkça kullanılan sıkıcı meslek çalışanları için masaüstü araçlarının ve aygıtlarının bir Newton’s Cradle’de veya ‘kendi minyatür çiminizi geliştirin’ durduğu bir zaman vardı. Fakat böceklerin robotik bir filosu bütün bunları değiştirmek üzeredir.
£ 10’dan fiyatlandırılan Hexbugs, ses, ışık veya dokunma duyularına yanıt veren çeşitli modellerde ve çok renkli olarak gelir. Hexbug Yengeç, gerçek şey gibi karanlık yerleri aramasını sağlayan ışık sensörlerine sahiptir. Ellerinizi çırparak veya sesinizi yükseltin, ya saklanacak yerden kopar veya yön değiştirir.
Inchworm (17 £), Hexbugs’un kızılötesi uzaktan kumandaya tepki veren babasıdır. Farklı yönden zemine sürün ya Noel ağacının altındaki bir robot savaşı oyunu için diğer modellere karşı savurun.

    Her genç kişinin istek listesindeki akıllı telefonlar gibi dokunmatik ekranlı cihazlarla, modanın buna göre uyarlanmaya başlaması yalnızca zaman meselesiydi.
Etkili dokunmatik eldivenler (£ 20), yüzde 100 kuzu yününden üretilmiş ve zevkli bir renk yelpazesine sahipler, cihazlarını yalnız bırakamayan teknoloji severler için başparma ve işaret parmağı ipuçları eksik.
Onlar da tomurcuklanan fotoğrafçılar için yararlıdır. Bir kış fotoğraf çekiminde bir çift aldım ve kameramdaki ayarları değiştirirken ellerimi toasty tuttular.
Dijital fotoğraf çerçeveleri eski haberlere karşın, 100 fotoğrafa kadar çıkabilen Tao Dijital Fotoğraf Anahtarlık (13 £), zaten her şeye sahip olan aile üyelerine uyacak yeni bir çuval doldurma dolgusu türüdür.

    Pili şarj etmenizi ve Tao anahtarlık zincirini – bir slayt gösterisi gibi oturtabileceğiniz – aile, arkadaşlarınızın ve sevdiğiniz yerlerin resimleri, Noel sabahı saatlerce eğlenmek için yüklemenizi öneririz.
Bir Cumartesi gecesi Strictly ve X Factor arasında Flicking Firebox.com bu Harry Potter tarzı Magic Wand Uzaktan Kumanda ile bu kadar eğlenceli olmamıştı.
50 TL’ye fiyatlandırılan düğmeye basma değnek, mevcut kanal değiştiricinizden 13 kızıl ötesi kontrollere kadar ‘öğrenebilir “. Bu, farklı cümleler için çeşitli hareketler atayabileceğiniz, kayıtsız ve TV cennetine doğru ilerlediğiniz anlamına geliyor.

    Akıllı işlevler, jest tanımayı onaylayan ve pilin ne zaman düşük olduğunu size bildiren bir “kalp atışı” veya darbe içerir. Hareketsizlik 60 saniye sonra bile uyku moduna girer ve telefonu açtığınızda ‘uyanır’.
Ayrıca, iPod yuvalarını ve Sky kutusunu kontrol etmeyi veya kızılötesi kullanan herhangi bir şeyi kullanabilirsiniz.
£ 120’da Yıldız Tiyatrosu Planetaryumu – aynı zamanda Firebox.com’dan – bir çorap dolgu maddesi için çok pahalı, ama sırf yıldız gücü için dahil etmemiz gerekiyordu.

    Gerçek imge görüntülerini duvara veya tavan üzerine yansıtmak için ticari bir planetaryumla aynı objektifi kullanıyor. ‘Ateş yıldızlarını’ rasgele aralıklarla görüntünün üzerinde uçuracak bir ayar bile var.
Tabii ki ailenizdeki amatör astrolog için bir tane var ya da bir yıldız gösterisinin oturma odasında büyüleyici ve yatıştırıcı etkileri için kimlerin yararlanabileceğini vurgulayan biri var. İyi bir efekt için projeksiyon alanının zift kadar siyah olduğundan emin olun.

No Tags

No views yet

  

Listing ID: N/A

Report problem

Processing your request, Please wait....

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.