Welcome, visitor! [ Register | LoginRSS Feed

 

 

Emekli maaşı olmayan 20 milyon yaş

  • Listed: 31 Mart 2018 02:31

Escort İlan Açıklaması

Bu 20 milyonluk işçinin birçoğu, evvelki yaşlarına dayanmak için evlerine güveniyor, rakamlar dün gece gösterdi.
Diğerleri borsa ve diğer tasarruflara güveniyor.
Ancak emeklilik uzmanları, bu stratejilerin tehlikeyle dolu olduğunu söylüyorlar.
** PANSİYONUNUZU İYİLEŞTİRİN: BİZİM BEDAVA KILAVUZU İNDİR … **
Emeklilik maaşına girmeyenler, yaşlılıkta yoksulluğa “uyurgezerlik” ediyorlar.
Concept Financial Planning’in genel müdürü olan Paul Richardson şunları söyledi: “Emeklilik ödeneğinin olmaması bir saatli bombadır ve bu rakamlar zamanın tükenmekte olduğunu göstermektedir.
“Mülklerinin kendi emeklilik fonlarının büyük kısmını sağlayacağına inanan herkes, özellikle son iki ya da üç yıl içinde emlak piyasasını kuşatan problemlerle, bir şans oyunu oynamaktadır.

    “Çok fazla insan kafalarını kuma yapıştırarak her şeyin yıkamada işe yaramasını umuyor.”
Saga’nın genel müdürü olan eski Devlet emeklilik danışmanı Dr. Ros Altmann şöyle dedi: “Milyonlarca insan yoksul bir emekliliğe dönüşüyor.
“Para sihirle görünmeyecek … bu yüzden ya yarı zamanlı olsa bile geliri korumak için ya da tasarruflarınızda ya da evinizin değerinde yaşamak için daha uzun süre çalışmak zorunda kalacaksınız.
“Bunlardan hiçbirine sahip değilseniz, muhtemelen fakirsiniz.”
İngiltere’de çalışan nüfusun yirmi milyonu yüzde 44’tür. Araştırmayı görevlendiren emeklilik geliri uzmanı MGM Advantage’e göre, emekli maaşı almayı beklemediklerini söyleyen çok fazla sayıda kişinin bulunması son derece önemlidir.

    Şu an 55-64 yaş arası olanların 2.6 milyonu emekli maaşı almayı beklemiyor ve diğer tasarruflara ya da yatırımlara güveniyor olacak.
Yatırım uzmanları Barnett Waddingham’dan Malcolm McLean şunları söyledi: “Kendi emeklilik yıllarına giren milyonlarca insanın, kendilerini tam olarak desteklemek için gerekli olan gelir seviyesi olmayan hayaletleri bir kabus gibi duruyor.
“Çünkü çok daha uzun yaşıyoruz, birçoğu belki de 30 ya da 40 yıl kadar uzun bir süredir yoksulluk içinde yaşama ihtimaliyle karşı karşıya gelecek.”
18-24 yaş arasındakilerin neredeyse üçte ikisi ve 25 ile 34 yaş arasındakilerin neredeyse yarısı herhangi bir emekli maaşı beklemiyor.
Yatırım Hayat ve Emeklilik Moneyfacts’ın editörü Richard Eagling şunları söyledi: “Bu bulgular şok edici ve bireylerin emekli maaşlarına ne kadar düştüğünü gösteriyor.

    “ISA’lara, mülklere ve diğer yatırımlara emeklilik planlarını çeşitlendirmenin bir yolu olarak bakmalarına rağmen, özellikle vergi indirimi ve işveren katkıları değerlerini önemli ölçüde artırabildiği için, bir emekli maaşına tasarrufun değerini göz ardı etmemelidir.”
Yetişkinlerin dörtte biri, tasarruf ya da yatırımlardan elde edilecek emeklilik gelirlerini bilmiyor, emeklilik planlamasında yüksek bir ilgisizlik ve belirsizlik olduğunu gösteriyor.
MGM Advantage’dan Craig Fazzini-Jones şunları söyledi: “Tüm emeklilik opsiyonları ve şirket şemaları için işveren primleri için vergi indirimi ile emekli maaşları emeklilik için en iyi yoldur.
“Bir şirket planından vazgeçmek esasen para atıyor.”

    Mesleki ya da şirket emekli maaşları, büyük olasılıkla emeklilik geliri kaynaklarına sahipti. Tasarruflar, tahviller ve ISA’lar ikinci sırada, ardından kişisel emekli maaşları ve evleri izledi.
Hisse senetleri ve hisse senetleri, alım-satım ve paydaş emekli maaşları en az muhtemel kaynaklara sahipti.

Ad Reference ID: N/A

No Tags

No views yet

  

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.

To inquire about this ad listing, complete the form below to send a message to the ad poster.