Welcome, visitor! [Login

Premium WordPress Themes - AppThemes

 

Edlington işkence çocuklarının kötü takıntıları

  • Listed: 10 Ekim 2017 20:00

Description

12 saniyelik görüntü olarak korkuya kapılan bir mahkeme salonunda dokuz yaşındaki ve 11 yaşındaki kurbanlara “Biz sizi öldüreceğimize” dair 90 dakikalık bir çaba sarf ederken on ve 11 yaşındaki kardeşlerin vahşet gösterdiğini gösterdiler “Ve” Ölüyor musun? ”
Geçtiğimiz Nisan ayında Doncaster’taki Edlington’daki acımasız saldırı şoku görüntüleri dün Sheffield Crown Court’ta ilk kez oynanan şov görüntüleri, iki mağdurun ailesi dehşete kapıldı ve gözyaşlarına boğuldu.
Sadece 11 yaşındaki oğlu, yırtık yüzü ile sırtüstü yatık durduğu gösteriliyor; bu sayede kan akışı onun özellikleri ile karşı karşıya kalabiliyor ancak görünürde görülüyor.
Enişteki kardeş filmler ve mock’lar: “Kanın korkunç bir israfı” ve “cehennem bir resim” diye çığlık atarak çığlık atarak çocuğu ağlıyor ve “Ağlama” diye ağlıyor; .

    İnanılmaz bir şekilde, mağdurlar boğularak, dövüldüler, tekmelendi, cinsel istismar edildiler, idrara çıkarıldı ve ateşlendiğinde şiddet olayları korku dolaşmadan birkaç dakika önce çekildi.
Uyuşturucu bağımlısı bir anne ve şiddetli alkolik bir baba tarafından doğan erkeklerden ikisi kardeşler, kasıtla soybına, soyguna ve çocukları cinsel aktivitelere zorlamaya zorlayan suçlardan dolayı yalvardılar.
Dün mahkeme salonunu korkutucu hale getirmek ve kardeşlerin insan haklarını korumak için üç günlük ceza yargısı başladığında bir dizi özel önlem alındı.
Savcılığın uzun süren saldırının tam boyutunu ortaya çıkaran Nicholas Campbell, kovuşturma, kardeşlerin ölü bir tilki gösterme sözü ile kurbanlarını rekreasyon alanından uzaklaştıracağını anlattı.

    Bunun yerine ısırgan yemeye zorlandılar, bardaklarında kesilmiş camları kırdılar ve öpüşüp aşağılayıcı seks hareketleri gerçekleştirmek için emredilmeden önce çırılçıplaklardan arındırıldılar.
Oğlanlardan birisi aynı zamanda işkencecilerinin eğitmenlerinden kan yalamaya mecbur edildi.
Küçük oğlan keskin bir sopa takarak kolunda kesik bir yaraya neden oldu ve kardeşler onu sıkıştırmaya çalışmak için üç kez boynuna sarılı bir çamaşır hattı vardı. Ondan sonra: “Şimdi ölüyor musun?”
Saldırı, büyük bir çocuğun başına çökertilen bir seramik lavabo ile sonuçlandı ve onu bilinçsiz bıraktı.
Acil servisler tarafından daha sonra bulunması ölümle dakikiydi ve hastaneye kaldırılarak hayat destek makinesine konuldu.

    Kardeşler, üç hafta önce koruyucu bakıma yerleştirildi ve bir önceki hafta sonu 11 yaşındaki bir çocuğun aynı uzak yerinde ürpertici bir saldırı gerçekleştirdi. Kartal gözlü bir pasör, neyse ki o gençin “kesin ölüm” olduğuna inandığından kurtardı ve kardeşler, 4 Nisan Cumartesi sabahı görüşülmek üzere Doncaster polis karakoluna katılmak üzere olacaktı.
Bunun yerine ebeveynlerinin evlerinden uzaklaştılar ve masum kurbanları araştırdılar.
Bay Campbell, mahkemeye kardeşlerin kurbanlarını elinde tuttuğunu ve onları öldürmekle tehdit ederken bir çit aralığına sürüklediğini söyledi.
Avukat şunları söyledi: “Kardeşler tehditlerine devam ediyor, bu sefer de:” Seni öldüreceğiz ve sen susmazsan ailenin geri kalanını öldüreceğiz “dedi.

    Psikiyatrist Eileen Vizard yargıç Adalet Bakanı Keith’e, küçük kardeşinin, bir psikopat haline dönüşme tehlikesi olduğu ve halka “çok yüksek bir risk” verdiği için uzunca bir süre “kilitli” olması gerektiğini söyledi.
Bay Campbell, iki kurbanın köpeği ile birlikte BMX motosikletlerini nasıl hazırladıklarını ve onları uzak ormanda kandırmadan önce motosikletlerini kullanmasını talep eden kardeşler tarafından nasıl yaklaşıldığını anlattı.
Bay Campbell, “Bir zamanlar ağaçların içine saklanmış olan kardeşler, oğlanlara onları öldüreceklerini” söyledi.
Şiddet her iki kurban da yere itildiğinde başladı.
Çocuklar daha sonra, daha da tenha olan nehrin tabanına götürülerek öldürüleceklerini “çünkü söylenenlere yapmıyorlardı” dedi.

    Genç oğlanın kendisini öldürmek için boğazına bir bastırması söyleniyordu, bunun yerine onun öldüğünü iddia ettiler.
Yaşlı oğlan kafatasını lavabo tarafından parçalandıktan sonra, daha genç saldırgan babalarını karşılamaları gerektiğini söyledi. Bay Campbell, “Ağabeyim” Bir dakika cevapladı. Onların ikisini de öldürmem lazım çünkü ikimiz de sadece çimenler “.”
Her iki kurban da hâlâ döşenmişken, kardeşler en küçük çocuğa kaçma şansı vermişlerdi. Dakika sonra yakındaki bir konutta şaşkın bulundu ve arkadaşını bulmak için bir kurtarma operasyonu kuruldu.
Duruşma devam ediyor.

No Tags

No views yet

  

Listing ID: N/A

Report problem

Processing your request, Please wait....

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.