Welcome, visitor! [ Register | LoginRSS Feed

 

 

Ed Miliband’ın söylemediği şey, yaptığı gibi endişe vermekti.

  • Listed: 30 Mart 2018 23:23

Escort İlan Açıklaması

Bu hafta havaya uçurdu. İşçi Partisi, kendi kendini beğenmiş benliğini İngiliz halkının önüne koymaya yetecek kadar dürüst olmaktan dolayı krediyi hak ediyor, ancak beklemede olanın başbakan gibi bir şey olmadığı ortaya çıktı.
Solcu ekonomiye yaklaşımı, serbest girişimin doğru bir şekilde çalıştığı zaman nasıl refah yarattığına dair derin bir yanlış anlaşılma olduğunu ortaya koydu. Bunu, insanlara maddi ödül için ortak dürtüden yararlanarak yapar. İnsanların istedikleri bir fiyata istediklerini üretebiliyorlarsa, o zaman zengin oluyorsunuz ama çoğu insan fayda sağlıyor. Verimli bir şekilde kullanılmayan ve daha fazlasını yapan bir varlığa dikkat çekerseniz, aynı zamanda zengin olursunuz ve ülke genel olarak kazanır.
“Predator” davranışının çoğu Bay Miliband’ın karmaşık vergi kaçınma planları ve City spivs’in yanlış satılması ve aşırı değerlenmesi ile ilgili haklarını haklı olarak kınamaktadır. Bunun hakkında daha spesifik olmalıydı. Ama aynı derecede ilginç olan şey, Bay Miliband’ın söylemediği ve açıkça onun için öncelikli olmayan konulardı. Bazı isyanların yanı sıra yasalar ve düzen hakkında bir mesaj da yoktu – birçok seçmenin koalisyonun sunduğu şey hakkında emin olmadığı büyük bir sorun. Ve Avrupa hakkında neredeyse hiçbir şey yoktu.

    Tony Blair’in İngiltere’yi AB’nin “kalbine” koyma misyonuna her zaman inandığını söyleyen Miliband, işlerin neden bu kadar yanlış gittiğini ya da bunları doğru bir şekilde yapmak için neler yapılabileceğini açıklamaya çalışmamayı tercih etti. Gerçekten de, kendisini, senaryo çizgisine, eurozone’un “mücadele” ettiğini söyleyemedi. Teslimatta, “karşılaştığı zorluklarla” değişti.
Miliband, BBC’nin Soru Zamanının Perşembe gecesi kentten yayınlandığı sıralarda Liverpool’dan ayrıldı. Ancak, ne olduğuna dair bir yardımın bildirilmesi umulur. Çünkü ağırlıklı olarak solcu stüdyo izleyicileri, Britanya’nın AB’den daha iyi çıkabileceği ve en azından ayrılma konusunda bir referanduma gidileceği yönünde yorumlar yapıldığında spontan alkış aldı.

    Yeterince açık bir şekilde, Miliband’ın Salı günü yaptığı bir açıklamada, aylarca önce, büyük bir demokratik eksikliğin ele alınması gerektiği gerekçesiyle AB referandumu lehine çıktığını öne sürdüm. “Yapmayacak. Bu ona inandığı şey değil ”dedi.
Ve bu Bay Miliband’la olan sorun. O, inandığı şeyin ülkenin neye inandığını değil.

Ad Reference ID: N/A

No Tags

No views yet

  

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.

To inquire about this ad listing, complete the form below to send a message to the ad poster.