Welcome, visitor! [Login

Premium WordPress Themes - AppThemes

 

Ebeveynler arabalık maketçısı Maclaren’i dava edecekler

  • Listed: 11 Ekim 2017 17:55

Description

Şirketin ürünlerini bir yıldan daha uzun süre önce incittiğini bildiği iddiaların ortasında 15’den fazla aile, yasal tavsiye aldı.
Longam Buckby’de bulunan Northamptonshire’daki İngiltere merkezli şirket, parmaklarının kısımlarını kesen 12 çocuğun raporları sonrasında ABD’de bir milyon aracın “geri çağırıldığını” bildirdiğinde, güvenlik endişeleri ilk kez ortaya çıktı.
Hukuk bürosu Russell, Jones ve Walker’ın Richard Langton, arabalı şirkete karşı bir dosya hazırladı.
Hukuk firmasının bir açıklaması: “Maclaren, çocuk sandalyelerinin hatalı olmadığını iddia etmesine rağmen, çocukları yaralanmış ebeveynleri zaten temsil ediyor. Bizler, Maclaren arabaları tarafından iddiaya göre çocukların yaralandığı iddia edilen 15 potansiyel iddia üzerinde çalışıyoruz, ve daha fazla yaralanmayı durdurmak için Ticaret Standartlarını bir ürün geri çağırmaya çağırıyoruz “dedi.
Geçen ay arabalı firma, “güvenlik kitleri” çıkarmayı planladığını açıkladı – daha önce bu hareketin İngiltere’de gerekli olmadığını söylemişti.
Şirket web sitesinde yapılan bir açıklamada “Anababalara olan bağlılığımız pazardaki en güvenli arabayı sağlamaktır.Maklaren için bir çocuğun güvenliği kadar önemli bir şey yoktur, konfor ve güvence sağlamak için size bir set göndeririz Maclaren arabasının dirsek eklemine uyacak şekilde kapaklar. ”
BBC News, çocuklarının parmak uçlarını Maclaren arabalarında paramparça ettikten sonra hastanede tedavi gördüğünü iddia ederek, 30’dan fazla ebeveyni ile temas kurduğunu söyledi. Bazı vakalar birkaç yıl öncesine dayanıyor.
Essex’in Manningtree’li Liz Harmer, 18 ay önce kızı Olivia’nın arabasının menteşesindeki parmak ucunu keserken şirkete yazdı.
Bayan Harmer, şirkete şunları söyledi: “Annem o sırada ona bakıyordu ve yaptıklarından hiçbir fikri yoktu. Olivia çığlık attı ve çok kan vardı ve sadece o küçük arabayı bulduğumuz arabayı katlettikten sonra oldu. Olivia’nın parmağının ucunun menteşe içindeki ucunu gösteriyor.Bununla ilgili en sinir bozucu şey, tekrar tekrar yaşanmasıdır.Bunun çok üzücü olduğunu düşünüyorum çünkü Maclaren’i şu an bir yıl zarfında uyarmıştık ve onlar Sadece fırçalamışken çok sinir bozucu, başkasının çocuğuna hiç olmamalıydı. “

No Tags

No views yet

  

Listing ID: N/A

Report problem

Processing your request, Please wait....

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.