Welcome, visitor! [Login

Premium WordPress Themes - AppThemes

 

Ebe eğiçi yetersizliğine müdahale et

  • Listed: 11 Ekim 2017 20:25

Description

Thomas Osborne, “sistem hataları” nın Mayıs ayında Milton Keynes Genel Hastanesi’nde Ebony McCall’un ölümüne katkıda bulunduğunu söyledi.
Tam döneminde doğan abanoz, acil Sezaryen döneminde doğarken hafif bir kalp atışı geçirdi ve doğumundan yarım saat sonra öldü.
Milton Keynes Civic Center’da düzenlenen ölümüne ilişkin üç günlük bir soruşturma, o sırada 17 yaşındaki annesi Amanda McCall’ın kalp rahatsızlığı geçirdiğini ve sadece bir adet böbrek işlevinin olduğunu duydu.
Milton Keynes’in amirleri olan Bay Osborne, daha önce ateş altında olan hastanedeki personel ve yatak sıkıntısı kanıtlarını duydu.
Geçen yıl hastaneyi 2007’de hastanede Sezaryen tarafından doğan ama kardiyotokografi (CTG) yanlış yorumlandıktan sonra öldü Romy Feast’ın ölümünden sonra Sağlık Bakanlığı’na bildirdi. Başvuran bir Sağlık Komisyonu soruşturması başlattı ancak Cuma günü yaptığı açıklamada, 2008’deki raporunda birçok önerinin karşılanmadığı bulundu.
Ebony’nin ölümüne bir öykü kararı kaydederek şunları söyledi: “Kanıtları dinleyen herkes ebeler üzerindeki baskılardan korkmuyor ancak korkuyor.Bu duruma sahip olmak isteyen bebeklerin ve annelerin hayatlarını sürdürmeye izin verilirse Milton Keynes Hastanesi’ndeki bebekleri risk altında olmaya devam edecekler. ”
Bay Osborne, meseleyi sağlık için devlet sekreterine tekrar göndermeyi planladığını ve görev kuvveti kurulmasını önermiş olduğunu söyledi.
Milton Keynes Hastanesi NHS Vakfı Hastanesi’nde hemşirelik müdürü Tony Halton şunları söyledi: “Güvenli ve kaliteli bakımın Güvenin ana önceliği olduğuna anneleri ve aileleri rahatlatmak isterim.Onun doğum hizmetlerini iyileştirmek için çok çalışmaya devam ediyoruz. biz yerel halka sunuyoruz.
“Hizmetlerimizin güvenliğini daha da artırmak için şimdiye kadar yaptığımız çalışma biçiminde değişiklikler yaptık.”

No Tags

No views yet

  

Listing ID: N/A

Report problem

Processing your request, Please wait....

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.