Welcome, visitor! [ Register | LoginRSS Feed

 

 

Dunaway anlaşmazlığı sona erdirmek için New York apartmanından taşındı

  • Listed: 30 Mart 2018 20:36

Escort İlan Açıklaması

Bonnie ve Clyde yıldızı, Manhattan’ın pahalı Yukarı Doğu Yakası’nda, 1994’ten bu yana 625-a-aylık bir fiyatla neredeyse tek bir yatak kiralayarak dengelenmiş bir yastık kiraladı.
Ev sahibi Henry Moses, Jr., (11) Ağustos ayında, kira ödemelerini bugüne kadar saklayamadığını iddia ettiği ve kira düzenlemesinin çoğu için harcadığı için bile uygun olmadığı iddiasıyla davacıya dava açtı. Los Angeles’taki zamanı. Devlet yasaları, kiracıların asıl ikametgahı olarak kira kontrollu mülkleri kullanmasını şart koşmaktadır.
Dunaway geri döndü ve apartman dairesinin bir bakıma muhtaç durumda olduğunu iddia etti ve 11 Mayıs’ta taşındığı konusunda ısrar etti.
İki parti, son üç ay boyunca mahkemeye çıktılar ve bir yargıç son zamanlarda Dunaway’in ev sahibinin gerekli onarımları yapması karşılığında kira ödemelerini güncel hale getirmesini emretti.
Dava, Mart ayında mahkemeye geri döndü (12), ancak 70 yaşındaki aktris, mülkiyeti tamamen terketmeyi seçti. Avukatı Musa, Jr.’a 21 Ocak Pazartesi günü taşındığını söyledi.

Ad Reference ID: N/A

No Tags

No views yet

  

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.

To inquire about this ad listing, complete the form below to send a message to the ad poster.