Welcome, visitor! [Login

Premium WordPress Themes - AppThemes

 

Dövüldü ve sonra ölü için ‘sıkıntıdan’ çıktı

  • Listed: 10 Ekim 2017 21:25

Description

Dokuz ve 11 yaşlarındaki kurbanlar, korkunç 90 dakikalık dövülmeden sonra işkence gördüler ve ölüp kaldılar ki sadece kardeşler kollarının sızladığından yakınıyorlardı.
Sheffield Crown Court, 11 yaşındaki ve 10 yaşındaki kardeşlerin boğularak, tekmeleyerek, tuğlaları ve taşları kurbanlarının başlarına nasıl cinsel taciz edip aydınlatmadan önce çarptıklarını duydu.
Şiddet geçmişi olan kardeşler, geçen sene 4 Nisan’da Doncaster yakınlarındaki Edlington’daki saldırıdan saatler sonra tutuklanmıştı.
Polis, ağabeyine neden genç arkadaşlarına saldırdıklarını sorduğunda “sıkıldı” dedi ve ekledi: “Bilmiyorum. “Yapacak hiçbir şey yoktu” diye devam eden saldırıyı sadece “yeterince yaşadım” ve “kollarım ağrıyor” diye durdurdular “dedi. Daha küçük oğlan ayrıca yorulduğunu ve kollarının sızlanmaması durumunda devam edip edemeyeceğini sordu. O cevap verdi: “Evet”.

    Mahkeme, yaşlı oğlanın bir psikiyatrist tarafından “potansiyel bir psikopat” olarak nitelendirilen küçük kardeşi saldırı suçlamalarını attığını duydu. Kurbanlarını öldürmek için ne kadar yakın olduklarını sorduklarında, bir ila 10 arasında bir ölçekte “Sekiz ya da dokuz” cevabını verdi.
Savcı Nicholas Campbell’in QC, arkadaşlarının ölü bir tilki görmek bahanesiyle kardeşler tarafından bir rekreasyon alanından nasıl çekildiğini açıkladığı için, kurbanların aileleri halka açık galeride küstahça oturuyorlardı.
Kardeşler, mahkemeye başvurmaktan kaçınmak için cinayete teşebbüs suçundan düşüldükten sonra, kasıtla soygunla ağır bedensel zarar verme ve çocukları cinsel faaliyete geçme konusunda suçlu bulundular.

    Mahkeme, adlandırılamayan dört oğlanın çalılar tarafından gizlenmesinin ardından büyük ağabey şunları söyledi: “Gelin ve sizi tecavüz edeceğiz” dedi.
Sonra iki oğlanın bacaklarını tuttu ve kısır dayak başlamadan önce onları alevlendirdi.
Çoraplarını çoraplarından ayırdılar ve tuğlalar ve taşlar başlarına fırlatılmadan önce art arda sopalarla dövüldüler.
Küçük bir kardeş, yaşlı kurbanının başına kanın akmasına neden olan bir seramik lavabonun gönderilmesinden sonra “Neredeyse hasta ‘görüyorum” dedi.
Mahkeme, bir tuğlayı alıp çocuğun kafasına mümkün olduğunca zorla vurarak yarayı daha da büyütmesini engelleyemedi. Korkunç saldırıların erken bir kısmı korkunç genç arkadaşlar birbirlerine seks yapmak zorunda kalmadan cep telefonunda çekildi.

    Ağabey, bunun kardeşi tarafından kışkırtılmış olduğunu ve “gey” olduğu için uzak durduğunu iddia ettiğini söyledi.
Saldırı nihayet sona erdiğinde, küçük oğlan yakındaki bir araziye saplandı. Saçları ve yüzü çok kanla kaplıydı, saç renginin çıkarılması olanaksızdı.
Mahkeme, hem mağdurların post-travmatik stresden muzdarip olduklarını, hem de ayrı ayrı dostluklarının parçalandığını söylediler.
Ağabeyler tarafından gerçekleştirilen şiddet, bir çocuğu olan annesine yumruk atmak ve baş öğretmenle kafa vurmak gibi mahkemeye duyuruldu.
Ceza yargısı devam ediyor.

No Tags

No views yet

  

Listing ID: N/A

Report problem

Processing your request, Please wait....

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.